Краще вийти заміж пізніше, ніж залишитися з неправильним чоловіком

Хто сказав, що ти повинна рано знайти своє кохання і вийти заміж? Хто визначає ці рамки і обирає правильний вік? Запам’ятай, що ти нікому нічого не зобов’язана. 

Повір, що набагато важливіше знайти правильну людину, ніж жити з помилкою молодості.

Ти повинна знати собі ціну і чекати на гідного обранця, з яким захочеться провести усе своє життя. Прощайся з токсичними людьми і пишайся тим, що чекаєш на краще.

Якщо тобі 20 чи 30 років і ти одна, то не слід з цього приводу комплексувати. Адже це можливість працювати над собою і над своїм розвитком. Займися кар’єрним ростом і пошуком себе. Реалізуй свої мрії та бажання. Отримуй досвід і прощайся з неправильними людьми. Не існує правила, яке б могло вказати тобі, коли ти маєш пов’язати себе узами шлюбу. 

Кожному судилося пройти своїм шляхом і він не схожий на жоден інший. Твої ровесники давно одружилися? Друзі також завели свою сім’ю? От і чудово. А ти чекай доти, доки не відчуєш, що поруч правильна людина. Це не перегони, а у виграші залишиться той, хто прийме правильне й обдумане рішення. 

Якщо вам судилося бути разом, то це обов’язково станеться. І те, коли ви офіційно оформите свої стосунки – не має значення.

Та не ведися на тиск суспільства, яке штовхає до поквапливих рішень.

Твоє рішення вийти заміж має грунтуватися на внутрішньому переконанні, готовності бути поруч з цією людиною і бажанні вічно дарувати їй свою любов. 

Не погоджуйся на серйозні кроки, поки у твоєму житті не з’явиться людина, без якої ти не уявляєш свого майбутнього.

Навіть якщо навколо весільний бум, ти не повинна бути його частиною. Наберися терпіння і зроби правильний вибір, про який зрештою не пожалієш. 

А як ви вважаєте, чи є “правильний” вік для заміжжя?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector