Мультики для дітей, що вчать добру, чесності та наполегливості

Мультфільми – це чудовий спосіб провести час не лише з насолодою, але й з користю. Адже діти можуть навчитися багатьох важливих речей після перегляду правильних стрічок. Такий метод виховання може зацікавити малюка і позитивно вплинути на його світосприйняття. 

Король Лев (The Lion King, 1994)

Лев Муфаса – головний правитель савани.  Жителі люблять свого короля, але його рідний брат не може змиритися з тим, що цей титул не належить йому. Шляхом підступу він зробив все можливе, щоб скинути Муфасу і прогнати його сина. Як тепер складеться доля маленького наслідника?

Ваяна (Moana, 2016)

Ваяна належить до народу, якому не можна виходити в море. Це суворе правило, яке дівчині так кортить порушити. Адже вона мріє про мандрівки навколо світу. Проте доля почула її бажання і розпорядилася так, щоб саме їй довелося вирушити у подорож з метою порятунку цілого плем’я. 

Тарзан (Tarzan, 1999)

Тарзан залишився покинутим на безлюдному острові. Осиротілий хлопець подружився з леопардом і потрапив у стадо горил. Він виріс у колі диких звірів, яких тривалий час наслідував. Проте згодом з’явилися люди і його життя перевернулося з ніг на голову.

Красуня і чудовисько (Beauty and the Beast, 1991)

У страшному й темному замку посеред жахливого лісу жила потвора. Люди ненавиділи, боялися й уникали її. Проте якось туди завітала прекрасна незнайомка, яка відчайдушно шукала свого батька. Монстр не злякав її. На додаток, дівчина єдина бачила, що насправді ховається за його зовнішністю…

Рататуй (Ratatouille, 2007)

Ремі обожнює куховарити і йому зовсім не заважає те, що він – щур. Поки його родичі насолоджуються об’їдками, він створює справжні шедеври. Раптом доля всміхається Ремі і він опиняється в розкішному ресторані, де має можливість проявити свій талант. 

А ви любите дивитися мультфільми?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector