Коли перед вами зачиняються одні двері, натомість відкривається цілий Всесвіт

Годі боятись. Пора діяти і рухатись далі.

«Коли одні двері щастя зачиняються, інші відчиняються, але часто ми так довго дивимося на зачинені двері, що не помічаємо тих, які відчинено для нас», — Хелен Келлер.

Переважно ви самі зачиняєте двері. Через надмірну гордість, слабкість, страх, легкодухість. Ви так робите тому, що не більше не можете віддавати й не отримувати нічого натомість. У вас більше нема ні сил, ні бажання. І саме тоді вам доводиться переступити страх, а то й страхи, щоб відчинити нові, може, й кращі двері.

Наші двері мають безліч можливостей, це справді так. Але щоб вдалось реалізувати хоча б якусь величеньку із них, треба добре постаратись. Насамперед — лишити мотузку минулого.

Наші страждання через втрачене. Втрачених людей, втрачених речей, втрачених років, шансів, можливостей, ситуацій… Ми розчаровані тим, що в якусь мить щось втратили. Але минає доля секунди і ця ситуація вже в минулому. Вона, може, вже в минулому років із 20, а ви досі про неї думаєте.

Якщо зачинили двері, то зачинили їх назавжди. А зараз ви стоїте між минулим і майбутнім, у теперішньому. Відчуйте цю свободу вибору, цей вітер волі і сухими щоками, по яких колись лились сльози. Більше немає в голові голосів тих людей, які робили нам боляче.

Двері, які ми не наважуємося зачинити

Насамперед треба глянути на ті двері, які ми вже зачинили. Що вони означають? Чи повернетесь ви туди? Хто і що там залишився і залишилось?

Насамперед відпустіть. Ніхто і ніколи вас цього не навчить, ви маєте прийти до цього самі. Ви дорослішаєте, змінюєтесь, зростаєте, мудрієте. 

Щоб бути щасливими, треба приймати важливі рішення. Одне з них — залишити минуле і не тягнути його у світле майбутнє. Тягар не зробить вас щасливими.

Як правильно зачинити черговий етап життя

Ви постійно думаєте про те, що хтось колись чого вам не сказав, що ви не змогли колись комусь якось правильно відповісти. Чи треба запитувати себе “чому?”, якщо воно вже минуло? Воно не приносило вам щастя, то для чого зберігати його в своєму серці?

Сидіти одночасно на двох стільцях важко, а жити одночасно в минулому й майбутньому неможливо. Пишіть своє життя з чистої сторінки, без колишніх помилок і приміток.

Пошуки нового себе

  • Говоріть з собою і тренуйте відповідальність за самих себе: що вам заважає зробити крок за поріг минулого до світлого і зовсім іншого майбутнього? Які ваші страхи, чому саме вони? Запитайте себе, чи хочете ви за 5 років бути на цьому ж місці, в цій же ситуації.
  • Які ваші сильні сторони? У чому проявляються ваші чесноти? Які маєте таланти? Хто вас підтримує і дбає про вас?
  • Зробіть план для майбутнього: де, з ким, в якій ситуації ви хотіли б бути. Чим ви там займаєтесь, у чому одягнені і яка у вас зачіска? Надихніться цим.
  • Рухайтесь до майбутнього спокійно і легко, без вантажу. Відкривайте серце, але пам’ятайте про холодний розум. Будьте емоційно чисті, без минулих проблем.
  • Зачиніть нарешті двері. Переступіть поріг. Не озирайтесь. Дивіться лише у світло, яке бачите наприкінці дороги. 

Що відчуваєте?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector