Я так люблю різдвяні свята! Коли в селі випадає лапатий сніг, ми наряджаємо свою ялинку, яка росте на подвір’ї й гірлянди миготять у вікні. Чоловік розпалює пічку, а я беру улюблену книжку і сідаю читати під тріскіт дров і горнятко запашної кави. Я з дитинства любила читати й навіть важка праця на городі не відбирала у мене сил поринути в життя героїв роману.
У нас з чоловіком був син та дочка. Вони давно переїхали в місто і кожного року приїжджали погостити на свята. Я їх люблю, але коли настає саме цей час мені хочеться втекти з хати, або вигнати їх геть. Річ у тому, що вони тільки й чекають на готовий накритий стіл, а помогти ніхто не хоче. Раніше було навпаки, напевно це міське життя їх зіпсувало.
Спочатку переїхав син. Вступав до вишу на літературознавця. Видно мої гени йому передалися. А потім і дочка. То була наша з батьком золота помічниця. З дитинства вона любила тварин і стала ветеринаром. Все знала, що кому треба і як кого лікувати. Ми з чоловіком не стали тримати дітей вдома, бо переконані, що кожен має сам знайти свою долю і жити як велить серце.
Та останній раз, коли вони приїжджали, я мало з розуму не зійшла. Вони у два голоси кожну годину:
– Мамо, дай попити. Мамо, що будемо їсти?
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Після кожного “мамо” у мене сіпалося око. Двоє дорослих людей поводили себе, як маленькі діти. Посідали на дивані, витріщили очі в телефони й так цілий день. Пальцем об палець дочка не вдарила, щоб допомогти мені щось приготувати. Бо вона приїхала в “гості”, значить нічого робити не збиралася.
Чоловік сина хотів попросити допомогти йому утеплити хлів для худоби. То він замість того відмахнувся рукою і пішов гуляти з однокласниками. А коли діти поїхали, то ми тільки спокійно видихнули. Біля господарки я менше втомилася ніж від тих двох ледарів.
А вчора син знову подзвонив, що вони приїдуть на свята. Я стримувала себе не сказати, що їм не треба їхати. Але ж то все-таки мої діти. Ще до гріха мене доведуть, не витримаю і вижену на вулицю.
А як би ви зробили? А то вже немає сил!
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Людина, яка постійно скаржиться і ниє, забирає твою життєву енергію! Убережи себе від виснаження…
Ефективний відбілювач тканин у домашніх умовах. Про подібне ви навіть не мріяли!
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Чому чорніють кінчики листя у кімнатних рослин та стають сухими
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Ніжний торт “Пташине молоко” без випікання і желатину – покроковий рецепт
Ще місяць тому у нас все було добре, а тепер одні неприємності! Невже все через подругу?
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
Картопляна шкірка — це все, що потрібно для орхідей. Рецепт кращого добрива для пишного цвітіння
15 гірких істин про Скорпіона: грубо, але чесно
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
Він вам не зраджує, якщо робить ці 12 речей
3 типи жінок, яких НЕ кидають
Що робити, якщо чоловік бреше? 3 причини чоловічої брехні
Дивовижне “дволике” кошеня стало прекрасною кішкою, яка підкорює серця користувачів Instagram
Смачні пиріжки які замінять Вам чебуреки і біляші. Готуються просто і швидко
