Коли майбутній тато йшов від вагітної дівчини, то навіть не здогадувався, як йому відплатить життя

Марічка ще з дитинства мріяла про дружню й велику родину. І коли побачила на тесті дві смужки, то не могла стримати сліз. Вона вагітна! Але навіть не могла уявити, що доля підготувала для неї справжній “подарунок”. 

У невеличкому місті чутки швидко розлітаються. Тому навіть кожна курка знала, що Марія тепер мати-одиначка. Тоді вони жили разом тільки півроку та не поспішали нести заяву до РАЦСу, адже вважали, що спершу треба зробити кар’єру, а вже тоді про новий етап у стосунках думати. Та ось проблема – дівчина вагітна. Марія знала, що хлопець не буде стрибати від щастя, коли почує цю новину. Боялася, що змусить її зробити аборт. Тому вирішила приховувати свій стан до останнього. 

На УЗД огляді лікарка сказала, що у дівчини два хлопчики. Можливо, саме час про це розказати хлопцеві. Адже живіт вже був кругленьким, хоча Ростик думав, що вона просто набрала зайву вагу. Однак, коли він дізнався про те, що скоро стане батьком, ще й будуть близнята, то почав лаятися з дівчиною. Мовляв, у нього є свої плани на життя та не хоче так рано ставати батьком. А потім зібрав всі свої речі та переїхав геть. Заблокував її номер телефону та заборонив друзям казати нову адресу. Нехай це буде її тягар, бо сама тих дітей хотіла. 

Добре, що батьки її підтримали та всіляко допомагали. Вона народила двох здорових синочків – Іванко й Петрик. Довго не могла від них відірвати погляд та випустити з рук, коли лежала у пологовому будинку. Діти були схожі на свого батька й щоразу нагадували дівчині про таку зраду коханого. Часто плакала вночі, адже не розуміла, чому Ростик вирішив з нею так вчинити. Але з часом відпустила образу та насолоджувалася материнством. 

Бабуся часто приходила в гості та няньчилася з малюками, бо давно була на пенсії. Тому дівчина вирішила скористатися допомогою матусі та влаштувалася на роботу, адже хотіла їм дати все найкраще у цьому світі. Звісно, що спершу було важко розриватися між офісом та домашніми справами, але поступово звикла до такого ритму життя. Малюки вже підросли та почали ходити у садочок, Марія отримала підвищення на роботі й стала заступником директора. Сумлінно працювала, колеги її поважали та любили. Купила велику та простору трикімнатну квартиру в центрі міста, нову машину та ще й про стареньких батьків турбується – возила на відпочинок та зробила їм ремонт. 

Але одного дня вона поспішала на роботу, адже сьогодні у неї було декілька співбесід. Заходить у кабінет та бачить свого колишнього чоловіка. Спершу Ростик її сам не впізнав – ефектна білявка на підборах, а не та сіра мишка, з якою він колись жив. 

– Маріє? Це дійсно ти? Я тебе не впізнав? – сказав розгублено.

Та у Ростислава ледь щелепа не випала, коли він її побачив. Одразу почав просити вибачення та навіть став на коліна. Довго плакав та казав, що дуже жаліє про те, що колись відмовився від неї та дітей. 

– Заспокойся. Мені більше нема про що з тобою говорити. Та й резюме у тебе погане. Або ти йдеш геть, або я викликаю охоронця, нехай він тебе виведе геть!

Ось так його поганий вчинок повернувся бумерангом. Ще довго згадувала про цей випадок з посмішною на обличчі. Колись вона так хотіла повернутися до хлопця, але зараз зрозуміла, що він – справжній невдаха. Зараз у неї є два синочки, яких вона любить до безтями та вважає найкращим дарунком від долі. 

А як би ви вчинили на місці Марії? Можливо, що Ростислав заслуговує на другий шанс? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector