Короткий психологічний тест, який допоможе визначити сильні сторони Вашої особистості

Усім відомо, що в людини є 2 півкулі головного мозку, функціонування яких дещо відрізняється одне від одного. Психобіолог Роджер Сперрі виявив, що в одних людей домінуватиме права півкуля, в інших – ліва. 

Від цього фактора залежатимуть не лише наші мисленнєві процеси, але й наші особистісні якості. Хочете дізнатися про себе щось нове? Для цього пропонуємо пройти короткий психологічний тест. 

Погляньте на картинку. А тоді відведіть від неї погляд. Яку тваринку ви розпізнали на зображенні першою?

Якщо Ви побачили мавпочку, яка повисла на дереві

У Вас більш активною є права півкуля головного мозку. Це означає, що Ви творча особистість, генератор ідей, який точно знає, що таке креатив і оригінальність. Якщо на Вашому шляху з’являються труднощі чи проблеми – Ви звернетеся в першу чергу до своєї інтуїції, а тоді вже до критичного мислення. Мрійливість, витання у хмарах та повний відліт від реальності – впізнаєте себе? Не забувайте про те, що варто хоча б іноді і ненадовго повертатися до реальності, бо є можливість заблукати у світі власних ілюзій. 

Серед особистісних якостей Ви вирізняєтеся імпульсивністю, емоційністю та креативністю. Такі якості допомагають Вам знаходити нові оригінальні і нестандартні рішення, але часто перешкоджають миритися з будь-якими правилами. Попрацюйте над тим, щоб перетворити усі свої мрії на цілі і приборкайте свою імпульсивність – тоді увесь світ буде біля Ваших ніг. 

Якщо Ви побачили тигра

Ліва півкуля мозку точно домінує. Ви аналітична і дуже раціональна людина. Цілеспрямованість та організованість – ось, що тримає Вас у рівновазі. Проблеми і труднощі Вас не лякають – стає у нагоді добре розвинуте критичне мислення, об’єктивність і логіка. Не забувайте про те, що зовсім не страшно іноді змінювати свої плани або поступатися якимись амбіціями заради близьких та рідних людей. Почуття – відіграють в житті людини не останню роль – цей постулат варто пригадувати собі трішки частіше. 

“Краще сувора реальність, ніж солодка ілюзія”, – Ваш девіз по життю. Казки, фантазії і мрії – те, що Вам зовсім не до душі. Ви людина плану і принципу. Не лякайтеся, якщо якийсь пункт з Вашого списку обов’язкових справ залишиться невиконаним. Іноді життя підносить нам сюрпризи – навчіться їх приймати спокійно, тоді Вам вдасться досягти повної гармонії із самим (самою) собою.

Варто зазначити, що 2 півкулі ніколи не функціонують ізольовано одна від одної. Це завжди тісна взаємодія, тому Вам можуть притаманні риси і одного, і другого типу. Тест допомагає визначити сильніші сторони Вашої особистості, на які варто звернути увагу.

Чи дізналися ви про себе щось нове? 

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector