Після УЗД лікар сказав Любі, що їй доведеться відмовитися від одного зі своїх дітей

Люба вийшла заміж за Валерія. Їх шлюб нагадував казку, адже романтика з відносин ще не встигла кудись подітися.

Подружжя мріяло про дітей, тому звістка про вагітність зробила Любу й Валерія ще щасливішими. Згодом радість подвоїлася, адже лікарі повідомили, що у них народиться двійня.

Після чергового УЗД Люба не могла стояти на ногах. Вона зі сльозами на очах пленталася додому. Лікар шокував її новиною про те, що від когось з малюків доведеться відмовитися. Річ в тому, що одна дитинка перешкоджала нормальному розвитку іншої. Як таке могло трапитися?

– Я рекомендую вам залишити тільки один плід. Це вбереже і ваше здоров’я, і здоров’я вашого немовля.

До майбутньої матусі не одразу дійшло, що саме лікар має на увазі. Проте як тільки Люба усвідомила почуте, швидко вибігла з кабінету. У її голові творився такий хаос, що вона навіть не звернула увагу на відсутність взуття.

Мабуть, жінка так би і пішла додому в бахілах, якби її не наздогнала Зінаїда Прокопівна. Медсестра тримала в руках туфлі і просила пацієнтку зачекати. За 25 років досвіду вона бачила різне, а після появи новенького лікаря часто траплялися якісь непорозуміння. Інтерн регулярно помилявся, а Зінаїда Прокопівна виправляла його хиби. Вона думала, що це такий же черговий випадок.

– Зачекайте! – гукала Зіна. – Хто ж так бігає під час вагітності? Я ледь вас наздогнала, – намагалася віддихатися медсестра. – Ви не хвилюйтеся завчасно, а краще сходіть на консультацію до іншого лікаря. 

У погляді Люби з’явилася надія:

– Хіба це може бути помилкою?

– Звісно. Ми усі можемо помилятися, але цей промах може дорого обійтися…

Ці слова заспокоїли жінку. Наступного дня вона разом з чоловіком була вже в іншій клініці. Фахівець оглянув Любу і сказав, що з її близнюками все гаразд. Дітки повноцінно розвиваються і не мають жодних відхилень.

Майбутня мама розплакалася, не вірячи своєму щастю. Валерій ніжно обіймав дружину.

Через дев’ять місяців на світ з’явилися Павлик та Петрик. До сьогоднішнього дня Люба теплими словами згадує Зінаїду Прокопівну і дякує Богу за те, що він послав їй цю мудру жінку.

Чи доводилося вам ставати жертвою безвідповідальності і непрофесійності лікарів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector