Любов без прихильності: 4 кращих способи любити без умов

Справжня любов не терпить почуття прихильності, яке тягне за собою й співзалежність. Адже ми починаємо відчувати симпатію до іншої людини, яка на рівні підсвідомості перетворюється на об’єкт нашої власності. З’являється безпідставна ревність і бажання зробити все для комфорту другої половинки, нехтуючи власними потребами. Така любов негативно впливає на стосунки. Адже згодом одна людина перетворюється на центр Всесвіту іншої. А без неї життя нібито втрачає сенс. 

Проте безумовне кохання дозволяє приймати партнера такого, яким він є. Недоліки не стають перешкодою і не виникає потреби змінити другу половинку. Як зробити так, щоб відносини були здоровими і не страждали через почуття прихильності?  Адже саме вона часто штовхає нас до надмірної турботи й інколи змушує помилково вважати, ніби ми краще знаємо, що потрібно для щастя іншій людині.

1. Запитайте себе: що ви відчували в перший час після зустрічі з коханою людиною.

Відсутність відповіді на це запитання – привід замислитися.

Адже кохання дарує нам відчуття щастя й свободи. У душі немає тривоги і тілом розливається спокій. Присутнє внутрішнє переконання в тому, що все йде так, як потрібно.

Коли ви задумуєтеся про людину, яку любите, то паралельно відчуваєте вдячність долі за все, що вона вам подарувала. 

2. Усвідомте, що любов нескінченна.

Одна думка про другу половинку повинна окриляти і підіймати настрій. Справжня любов не знає меж, кордонів чи умов. Вона дає кожному особистий простір і не є надто нав’язливою.

Натомість прихильність змушує відчувати бажання бачити іншу людину постійно поруч та контролювати її. З’являється нездорова потреба проводити час вдвох, що є небезпечним дзвіночком.

3. Навчіться любити безумовно. 

Критика, докори, осуд і спроби змінити свого партнера – це ті прояви, яких не можна допускати в нормальних відносинах. Любов – це про прийняття другої половинки зі всіма її недоліками. Це фокус уваги на перевагах і позитивних сторонах. Це відсутність нотацій, повчань і розчарувань через невиправдані очікування.

Безумовна любов змушує нас насолоджуватися асиметричними рисами обличчя партнера, пригорілим сніданком чи звичкою вживати слова-паразити. Вона дає свободу дій, не ставить рамок і змушує відчувати вдячність за все, що відбувається навколо.

4. Піддайтеся коханню цілком і повністю. 

Істинне кохання починається із любові і прийняття самого себе. Для того, щоб віддавати, потрібно спочатку самостійно чимось наповнитися зсередини.Першим кроком до міцних стосунків є самоусвідомлення і гармонія зі своїм внутрішнім світом.

Безумовна любов здатна подарувати вам щастя, піднести до небес і звільнити від всіх хворих уподобань.

Чи згідні ви з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector