Майже три місяці поспіль мій чоловік закривався у туалеті й відмовлявся пояснювати мені, що відбувається. Я вже не знала що й думати

Я вийшла заміж за Ігоря 10 років тому. Однак, помітила, що з часом його поведінка ставала дуже дивною та він досить змінився. З’явилося багато дивних звичок, наприклад – довго сидіти в туалеті. 

Я б не сердилася, але у нас невеликий будиночок, який мені дістався у спадок від бабусі. Тому там тільки одна кімната – спільна ванна з туалетом. А ще у нас троє малих дітей, тому такі посиденьки чоловіка зажди створювали мені дискомфорт! 

Часто він займає кімнату саме тоді, коли наймолодший син також хоче! Іванко починає плакати або ж йому треба помити ручки. 

– Ігорю, ти ще довго? Малюк хоче у туалет!

– Хіба чоловік не має мати хоча б одну кімнату для відпочинку? – дорікав він. 

Але потім швидко натискав на кнопку зливу води, відчиняв двері та щось бурмотів собі під носа.

Перед сном ми читали синочку казку, однак чоловіка не було у кімнаті. Невже він знову зачинився у ванній на годину? 

– Мамо, коли я чистила зуби, то тато вже стояв біля дверей та хотів піти до туалету! – каже старша донька Іринка.

– Так! Він завжди нас проганяє, коли ми у ванній, щоб не заважати! – додає Маринка. 

Можливо, що у чоловіка просто погане травлення та проблеми з кишківником? 

– Коханий, у тебе все гаразд? Тебе не турбують болі у животі?

– Ні, все чудово. А чому ти запитуєш?

– Ну просто ти можеш годину сидіти в туалеті. Думала, що тебе турбує біль у животі або інші проблеми….

– Все добре. Добраніч – сказав різко Ігор та повернуся до мене спиною.

Невже він образився? Чи просто йому потрібний особистий простір та декілька хвилин побути на самоті? Однак, зауважила, що він щоразу брав до ванної кімнати свій мобільний телефон. Можливо, Ігор щось приховує від нас? 

Або ж це просто дурні хвилювання. Я часто переписуюся з друзями або ж просто читаю новини в Інтернеті. Чи навпаки…

У нього є коханка? Це він з нею може так годину листуватися та розмовляти? Невже мій чоловік сидить на унітазі та зізнається у кохані незнайомій жінці? Вирішила порадитися з найкращою подругою за філіжанкою кави. 

– Не розумію, що він там може робити цілу годину? Ось хіба ти можеш так довго сидіти у ванній кімнаті?

– Спокійно. Можливо, що у нього дійсно якісь проблеми з кишківником, але соромно тобі зізнатися? Жоден чоловік ніколи не скаже, що у нього щось болить. Вони ж будуть терпіти до останнього!

– Ой, не треба мене заспокоювати. Він напевно знайшов собі молоду коханку! Адже подивився на мене – я вже не така красива, як колись, вже скоро 35 років буде! 

– Ось якраз про день народження й хотіла поговорити. Розслабся та хоча б на один день забудь про свого Ігоря! Ходімо у спа та просто розслабимося, а потім у салон краси У тебе ж скоро свято й ти маєш бути просто неперевершеною красунею! 

Тоді ми пройшлися по брендових бутиках, обговорили список гостей та частування й просто насолоджувалися шопінгом. А собі пообіцяла не звертати увагу на таку звичку чоловіка хоча б один день та не псувати святковий настрій. 

Після вечірки я була налаштована на розмову з чоловіком. Якщо він зізнається, що у нього є інша жінка – я негайно подам заяву на розлучення. Тоді я довго хвилювалася та не могла ніяк наважитися першою заговорити. Однак кроку назад не було. Дочекалася, коли гості поїдуть додому, але на мій подив, Ігор підійшов до мене з серйозним виразом обличчям й сказав:

– Я готував для тебе цей подарунок останні три місяці. Щодня намагався придумати щось цікаве та романтичне – й простягнув мені в руки невелику книгу. 

Я тремтячи відкрила першу сторінку – це були вірші для мене й про мене! 

– Так ось чому ти так часто закривався у ванній кімнаті… – відчуваю, як сльози починають котитися по моїй щоці. 

– Звісно. Я хотів приготувати для тебе особливий подарунок. А туалет був єдиним місцем, де я міг зачинитися й ніхто б мене не турбував! 

– То у тебе нема ніякої коханки?

– Та що ти! Я кохаю тільки тебе та навіть не міг думати про такий вчинок! 

Тоді ми ще довго обіймалися. Це був найкращий подарунок за всі роки. Вирішила, що йому потрібно розвивати такий талант до письменництва, тому ми швидко переробили комірчину під його особистий кабінет. Здається, що я нарешті знайшла вихід з такої кумедної ситуації! 

Чи траплялися у вас схожі випадки у житті? Що б ви могли порадити парі, щоб надалі уникати таких непорозумінь?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector