Максим дорослішав і все більше ставав схожим на рудого Сергія, а не на свого батька Дмитра. У людей виникали питання, але Світлана на це не зважала

Максим дорослішав і все більше ставав схожим на рудого Сергія, а не на свого батька Дмитра. Світлана на це не зважала, адже у неї була одна позиція: обоє чоловіків – непутящі, головне, що вона точно знає, хто його мати. Жінка дуже любила свого сина.

З Дмитром Свистуном вона одружилася через обов’язок, а не через кохання. В іншому разі односельці вважали б її старою дівою. Чоловік її мав звичку постійно свистіти. Навіть його матір завжди робила йому зауваження, але той не зважав. Він лише змінював мелодію, в залежності від свого настрою.

Та свекруха не могла натішитися своєю невісткою. Вона виявилася здібною господинею, яка смачно готувала і дбала про господарство.

Дмитрові насправді було байдуже на почуття, подружню вірність чи весілля. Він зовсім не переймався цим, а першу шлюбну ніч він не пам’ятав, бо добряче випив напередодні. А для того, щоб напитися йому треба було не одну літру горілки, тому п’яним його бачили не часто.

Світлана народила Максима недоношеним. Та ніхто цьому не здивувався, адже жінка зовсім не жаліла себе протягом вагітності. Вона не цуралася жодної роботи і без сторонньої допомоги ходила на сінокіс чи дрова рубала. 

Свекруха Ірина дуже полюбила невістку і у всьому їй допомагала. Бувало, що вона навіть розчісувала довгу косу Світлани. Одним словом, важко сказати за кого жінка вийшла заміж: за Дмитра чи його матір.

Чоловік Світлани працював на пилорамі і нормально заробляв. Однак він полюбляв випити чарку. Якщо у нього був хороший настрій, то він одразу до всіх люб’язно ставився, а якщо ні – то мати одразу посилала його спати.

Оточуючі вважали, що Світлані пощастило з Дмитром. Адже він був красивим і роботящим. Лише через свій свист нагадував недотепу. І дружина його була вродливою та працьовитою жінкою. Однак його постійні п’янки згодом набридли жінкам і вони присоромили чоловіка, що він лише напідпитку обіймає свою дружину, нічим їй не допомагає і не проявляє жодних знаків уваги. Дмитрові стало соромно і він почав більше турбуватися про Світлану. 

Мабуть, у сім’ї було б нормальне життя, якби люди не перешіптувалися через колір волосся Максима. Його рудий чуб викликав багато запитань. Він нагадував волосся Сергія, який колись залицявся до Світлани. Однак її матір не одобрила кавалера, тому у них нічого не склалося. 

У свекрухи сусіди також запитували, у кого ж вдався Максим. Ірина не знала, що відповісти, тому обманювала, що їхній дід також був рудоволосим. Дмитро повірив в історію матері, тому не ставив зайвих питань. 

Та одного разу Ірина не витримала і вирішила відверто поговорити з невісткою. Вона запевнила Світлану, що вона може їй довіритися, адже жінка розуміє, що у кожного своя складна доля. Вона пообіцяла, що не буде засуджувати і нікому не відкриє таємницю невістки.

Тоді Світлана розплакалася і розповіла правду. Їй потрібно було поділитися з кимось своїм болем. Жінка зізналася, що рудий Сергій взяв її силою. Він образився, що Світлана не відповіла йому взаємністю і вирішив відімстити. Через тиждень Світлана взяла шлюб з Дмитром, тому не знає, хто справжній батько дитини.

Свекруха вислухала історію і підтримала невістку. Вони продовжили жити в мирі та злагоді. Чоловік змінився на очах. Він почав більше тягнутися до сина і про дружину не забував.

Через три роки Світлана народила дочку, а ще через два – другого сина. Ці двоє відрізнялися від Максима. Обоє були чорняві. Однак коли хлопчик почав свистіти, то у свекрухи не залишилося сумніві, що натурою Максим вдався у Дмитра, а зовнішністю – в її батька. 

А ви б хотіли мати такі довірливі стосунки з батьками своєї другої половинки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector