Мама привезла з села багато яблук, я вийшла за цукром і зустріла колишню свекруху

Віолетта тоді планувала відпочити вдома після важкого робочого тижня, але помалу збиралася до магазину. Мама привезла багато домашніх яблук з села. Щоб фрукти не пропали, адже шкода, то дівчина вирішила зробити з них декілька пляшечок смачного джему. Дивиться на полицю – а цукру, як на зло, залишилося декілька ложечок, що ледь на каву вистачило. 

До зарплати залишалося ще декілька днів, але вистачило грошей на дешеву пачку цукру. На касі вона зустріла свою колишню свекруху – та складала у пакет пляшку дорогого вина, оливки, великий шматок лосося, фрукти та овочі. Тоді їй було соромно дивитися жінці у вічі, тому швидко пробила на касі товар, дала гроші та вибігла з магазину, навіть решти й чеку не взяла. 

Ольга Олексіївна була проти того, щоб Олег одружився з Віолеттою. Адже він – перспективний працівник, займається сімейним бізнесом. Скоро вже й директором фірми стане. А дівчина хто? Звичайна вихователька у дитячому садку, бідна, як церковна миша. Хіба з нею син буде щасливим? Навіть коли народися онук Петрик, то навіть на хрестини не прийшла і взагалі нічого про дітей чути не хотіла. 

Рік тому вони розлучилися. Тоді Віолетта чула, як свекруха вітала сина та хвалила, що нарешті наважився на такий крок! За весь цей час надіслав хіба 200 гривень і то – жінка перша попросила. Про аліменти ніхто з його родини й чути не хотів, звинувачували, що то не їх онук. Тому жінка намагалася самостійно подбати про Петрика. Добре, що її мама Олеся Анатоліївна допомагала, хоча давно була на пенсії. Ось так вони жили утрьох в маленькій однокімнатній квартирі, адже Олег після розлучення вигнав дівчину з сином. 

Віола чула від спільних друзів, що колишній чоловік майже не працює та живе разом з батьками. Вони повністю опікуються сином, хоча йому нещодавно 30 років виповнилося. Живе собі безтурботно та не переймається проблемами колишньої дружини та малого синочка. Захоче – машину нову купить чи поїде закордон на відпочинок, адже матуся завжди грошей дасть на будь-які витребеньки. 

Жінка весь цей рік ледь не ночувала на роботі, підпрацьовувала ще й прибиральницею у садку. А на вихідних займалася додатковими уроками зі школярами. А за малюком бабуся доглядала. 

Тоді Віолетта швидко забігла додому, зачинилася у ванній кімнаті та довго плакала. Їй стало так образливо за те, що свекруха з колишнім чоловіком живуть так добре, а їй самій ледь грошей вистачає на нову куртку сину чи продукти. Сама вже давно собі нічого не купувала з одягу чи косметики. Хоче наймати адвоката, щоб той допоміг розібратися у такій ситуації – адже рідний батько не хоче виплачувати аліменти для Петрика та всіляко уникає відповідальності. Але боїться, що колишня свекруха може дати хабаря та потім ще довго мститися. 

Що б ви порадили зробити Віолеті у такій ситуації? Чи варто звертатися до суду або ж просто забути про таку ідею?

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector