“Мамо, не шуми, дитина спить!” – просить донька. “Ось ще, ходити навшпиньки у власній квартирі я не буду!” – відповідає мати

Ольга пішла від чоловіка, коли малюкові не було й рочку. Ще під час вагітності почав себе нахабно поводити, не допомагав дівчині по господарстві. Хоча разом хотіли дитинку мати. Правда, майже 5 років нічого не виходило, лікарі не знали, що вже й робити, тому порадили зробити штучне запліднення. Тільки з 3 спроби все вийшло.

Бувало, що Іван міг часто затримуватися на роботі, приходив п’яний та кричав на вагітну Олю. Ще й дорікав, що вона дуже поправилася та стала погано виглядати. Байдуже, що вона вагітна його дитиною. 

– Я тоді була на 8 місяці. Зібрала речі та приїхала до батьків. Правда, мама не була у захваті від мого візиту. Казала, щоб я негайно повернулася до чоловіка, бо не можна дитині без батька рости. Знаю, що вона просто не хоче забезпечувати мене з малюком. А Іван потім прийшов до нас, стояв на колінах та слізно просив вибачення. Обіцяв, що поміняється та ніколи більше не буде зі мною сваритися. Навіть свекруха дзвонила до мене. 

Оля вирішила дати Івану другий шанс. Все таки бачила, шо він щиро кається. Спершу все було добре, виконував хатню роботу замість дівчини, купував необхідні речі для малюка. Вчасно приходив додому та навіть ближче до пологів взяв на роботі відпустку. Але під час обстеження лікарка сказала невтішну новину – у малюка погане серцебиття та Олі треба поїхати у лікарню на збереження. Іванко ледь не щодня приїжджав до неї, купував ліки та навіть спав біля ліжка. 

На щастя, пологи пройшли без ускладнень. Коли Оля прийшла додому, то не впізнала квартиру. Чоловік сам склав ліжечко, купив коляску, а на підлозі стояв великий букет троянд та висіли надувні кульки. Однак, зумів протриматися тільки 2 тижні. 

– Скаржився, що я весь час біля малюка, а йому навіть вечерю не встигаю приготувати. Але ж у синочка болів животик, часто плакав уночі. Звісно, що це дуже дратувало Івана та він йшов спати у іншу кімнату. У мене через такий стрес пропало молоко. А Іван відмовлявся купувати суміші, мовляв, це моя провина і я сама маю купувати суміші. Тоді я зрозуміла, що треба збирати всі речі та знову повертатися до батьків. 

Тоді мама була у магазині, двері відчинив тато. Правда, не зустрів з теплими обіймами, а почав дорікати, що Оля погана дружина та постійно “утікає” від чоловіка та домашніх обов’язків. Почав залякувати, що Іван взагалі захоче розлучитися, а кому потрібна жінка з чужою дитиною на руках? Тому Оля перша написала заяву. 

Думала, що з батьками буде набагато легше жити. Але марно сподівалася. Зараз у малюка ріжуться зубки, погано спить. Ще й суміш дуже дорога, треба купувати декілька пачок в день. Дівчині дуже важко з сином, а ще треба вирішити питання з аліментами. А нещодавно колишній чоловік сказав, що це взагалі не його рідна дитина. 

– На суді заявив, що він безплідний! І хоче зробити тест на батьківство. Бачу, що таким чином він просто не хоче мені аліменти на малюка платити. Байдуже, що син – копія Івана! 

У батьків Олі невелика двокімнатна квартира, але місця всім вистачає. Правда, батьки ледь не щодня лаються з дівчиною та всіляко намагають помирити з чоловіком. Просто не хочуть зайвий рот годувати вдома. Вони нещодавно ремонт зробили та все облаштували на свій смак, а тут донька з дитиною на руках приїхала. Тепер всюди дитячі підгузки, іграшки – не вписується у інтер’єр квартири. Знайшли новий спосіб, як “вигнати” дівчину з будинку. 

– Вони знають, що онук важко спить. Тільки заколишу малюка – батьки одразу починають шуміти. Тато вмикає на повну гучність телевізор, перекрикується з мамою. Або ж на кухні радіо голосно грає. Звісно, що синочок прокидається та я знову повинна його заспокоювати. Я хотіла з ними спокійно поговорити, але вони почали на мене кричати, мовляв, це вони тут господарі та мають повне право робити все, що заманеться. Ще й додали, що я у дитинстві могла заснути під шум пилососу чи телевізору.  

Оля не знає, що їй робити. Куди йти з маленькою дитино на руках? Вона зараз у декретній відпустці, тому грошей обмаль. 

Який вихід з такої ситуації? Що б ви зробили на місці Олі? 

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector