Мені дістався божевільний сусід! Одне непорозуміння і я вже чекаю швидку

Від бабусі мені дістався будинок в селі у спадок. Я все ніяк не мав часу навідатись туди і подивитись що й до чого.

Та от мені дали відпустку і я вирішив не витрачати часу даремно – подався в село.

Дім був доволі великим, мав хороше планування, просторий, світлий.

Це була середина літа, саме хороший час для невеличкого косметичного ремонту. Ще й дах в деяких місцях підтікав. Огорожа похилилась, і подвір’я бур’яном заросло. Словам, справ назбиралось.

За два тижні я зробив з цієї територію цукерочку. Результат не міг не тішити. Аж оку любо глянути. Мені лиш не вистачало колодязя в саду. 

Подумав, що можна викопати зі сусідом один на двох. Він спершу погодився, та потім відкладав цю справу, все часу знайти не міг, справи якісь. Тому я почав копати його самостійно.

Та згодом сусід завітав до мене в гості і почав підлещуватись. Я відразу зрозумів, чого він хоче. Мій колодязь використовувати спільно. Там же вода безкоштовна. Я, звісно, що відмовився. А його це обурило. Він довго не думав і зарядив мені в ніс. Я аж свідомість втратив на декілька хвилин.

До тями мене приводив вже інший сусід. Він викликав поліцію і швидку.

Поліціянти застали мого заздрісного сусіда за закопуванням мого колодязя. Вони змусило його повернути все, як було і виписали штраф. 

Я, звичайно не радий мати такого сусіда, але вибору у мене немає. Можливо, в інший раз він буде думати перш ніж кулакам махати!

А що б ви робили з таким сусідом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector