Я зайшла додому і почула дуже цікаву розмову чоловіка та свекрухи

Я поверталася додому з роботи. Була трохи втомленою, тому всі рухи були повільними. Злегка відкрила вхідні двері і почула чиюсь розмову, яка доносилася окремими реченнями до мене з кухні. 

Прислухавшись, я зрозуміла, що це мій чоловік бесідує зі своєю мамою. Неочікувано для мене, Віктор почав скаржитися їй, що я витрачаю багато грошей. Купую дорогу косметику, яка насправді мені не потрібна, придбала собі абонемент в спортзал, який коштує немалих грошей, а будь-яка річ у моєму гардеробі – це взагалі черговий фатальний удар по сімейному бюджету. 

– Поглянь лише, мамо, на ці суми! Хіба годиться витрачати на косметику такі величезні гроші?

Я вже винно схилила голову, очікуючи того, що свекруха підтримає мого Віктора, і вони дружно почнуть мене критикувати. 

Але Марія Петрівна мене здивувала. Не дочекавшись того моменту, коли син завершить речення, вона його перебила і сказала:

– Не розчаровуй мене, сину! Я ж тебе зовсім не так виховувала. Хіба я не вчила тебе, що треба бути щедрим, а не скупим. Хоча, чому тут дивуватися – ти копія власного батька. Він ще та скнара! Кожну копійку мені рахував. Та й яке ти маєш право шкодувати їй грошей, вона ж сама їх для себе заробляє. Чесно відсиділа 4 роки в декретній відпустці, тримала себе у формі для того, аби тобі подобатися, а тобі й не вгодиш. Ти б заїхав якось до Насті в офіс і поглянув на дівок, які з нею працюють. Соромно б тобі стало, повір мені. Твоя дружина там найскромніша. На її місці, я б взагалі всі гроші викидала на брендовий одяг, щоб не комплексувати поруч з такими привабливими колегами. 

Моя щелепа, мабуть, лежала біля моїх ніг, настільки я була здивована поведінкою свекрухи. Я й подумати не могла, що вона за мене вступиться. Особливої любові від неї я якось і не помічала раніше. 

Я повторно закрила двері, але цього разу вже з більшою силою, щоб чоловік і його мати точно почули, що я повернулася. Свекруха вибігла мене зустрічати. Не забула й комплімент мені зробити про те, що я маю чудовий вигляд.

З того часу я вирішила зблизитися зі своєю свекрухою. Попросила її, аби вона пішла зі мною на шопінг. Марія Петрівна декілька разів перепитувала, чи я про це не пошкодую, але її поради завжди видавалися мені влучними, а після почутої розмови між нею та моїм чоловіком я почала довіряти їй іще більше. 

Які у вас стосунки зі свекрухою?

Чи образилися б ви на чоловіка?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector