Мені терку, а свекрусі путівку. Ну що ж, мій ювілей не така важлива дата, як мамині 55

Я закохалася у Віктора ще у 9 класі та й він мав до мене почуття. Тому ми вступили до одного університету, почали жити разом та незабаром одружилися, як тільки 18 стукнуло. Ось вже майже 20 років разом у шлюбі! Друзі казали, що наше кохання не вічне й згодом ми розлучимося. Та ми їх не слухали, адже було байдуже на чужу думку. 

У нас є дві донечки, Леся та Світланка. Декілька років тому у спадок від бабусі я отримала велику трикімнатну квартиру, у якій ми зараз живемо. Та ми навіть з чоловіком довго сваритися не можемо. Декілька хвилин ображаємося, але потім все одно миримося. Ну ось така у нас ідилія!

Нещодавно я готувалася до свого дня народження. Не хотіла пишного святкування, а просто посидіти вдома за столом та скуштувати смачного тортика. Тоді якраз розпочинався літній сезон відпочинку, думала, що зараз зекономлю грошей та поїдемо всією родиною закордон на море. 

Вітя подарував мені хорошу терку від німецької фірми. Я на неї давно заглядала у магазині, але все одно шкодувала грошей. Звісно, що я була рада такому сюрпризу, але, чесно кажучи, очікувала чогось більшого. Та все одно, головне не подарунок, а увага. Ми тоді гарно посиділи учотирьох. 

А ось декілька днів тому у моєї свекрухи був ювілей, 55 років. Вона, на відміну від мене, не прихильник домашньої кухні та захотіла відсвяткувати день народження в елітному ресторані за містом. Мовляв, не хоче у таке свято цілий день стояти біля плити, а потім ще до ранку мити брудний посуд після гостей. 

Вітя сказав, що вже купив мамі подарунок, але до останнього не розповідав, який саме. І ось він простягує конверт, а там путівка на тиждень закордон! Вирішив, що ті гроші, які ми відкладали на власний відпочинок, краще віддати своїй мамі. Навіть зі мною не порадився! Та я довго не могла зрозуміти, чому він так вчинив. Мені – звичайна терка, а мамі путівка у Єгипет. Хоча свекруха працює на роботі та отримує більшу зарплату, ніж у чоловіка. А моя мама давно на пенсії та жодного разу навіть на море в Одесу не їздила.

Такий вчинок мене дуже обурив. Вирішила провчити Віктора. Знала, що у свекрухи путівка на тиждень з 7 по 14 липня. Тоді я на роботі також взяла відпустку на ці дати. Нічого не сказала чоловікові, зібрала всі речі та поїхала до подруги, у неї є будиночок у горах. Давно мене запрошувала до себе у гості, ось нарешті випала така можливість. А свою маму попередила, щоб вона в жодному разі не приїжджала до чоловіка й онучок, поки мене не буде. 

Можливо, Вітя зрозуміє, що помилився.

На вашу думку, хто не правий у цій ситуації? А як би ви вчинили на місці жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector