Микола провів Галину на вокзал, посадив на потяг і полегшено зітхнув. Зрозумів, як скучив за дружиною

У Миколи була коханка. З нею чоловік потайки зустрічався протягом двох років. Однак Галині цього стало замало. Вона все частіше почала натякати чоловікові на розлучення, аби вони могли стати повноцінною сім’єю. Проте Микола не спішив радикально змінювати своє життя. Він думав про те, що хоче зберегти свій шлюб.

Чоловік розумів, що після розлучення він втратить увесь свій бізнес, але для Галини це не було вагомим аргументом. На щастя, Надя нічого не знає про коханку. Саме тому Микола вирішив, що сьогодні повинен покінчити із таємними зустрічами. 

Галина прийшла в кафе трохи пізніше, ніж вони домовлялися. Вона вручила чоловікові папірець з УЗД і радісно сповістила, що вони скоро стануть батьками. Микола не виказав свого жаху, а просто сказав, що їде додому, щоб обдумати подальші дії. Тієї ночі він не міг заснути, адже думки крутилися навколо невдалої інтрижки.

Наступного дня Микола поставив Галину перед фактом: вона переїжджає в інше місто, а він регулярно надсилає їй гроші. Іншого варіанту не було. Якщо чоловік спробує піти від дружини, то втратить роботу й бізнес. Коханка погодилася, бо розуміла, що ризикує залишитися ні з чим.

Микола відпровадив Галину на потяг і полегшено видихнув. У нього з’явилося неабияке бажання провести час з дружиною, якою тривалий час нехтував. Між ними спалахнули почуття з новою силою. Через деякий час Надя завагітніла і народила дитину. Чоловік насолоджувався тихим сімейним щастям.

Про Галину Микола практично не згадує. Якось до нього прийшло повідомлення з невідомого номера. Надя також його побачила, але нічого не зрозуміла. Там була картинка із зображенням трьох каченят, а знизу підпис: “їсти просять”. Чоловік швидко все збагнув. 

А що ви думаєте про вчинок чоловіка? Як ви ставитеся до подружньої зради?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector