Молода пара за 5 днів перебудувала старий будинок самотньої бабці. Фото “До” та “Після”

Події відбувались у Польщі. Інженер-будівельник Кшиштоф дізнався про бабусю, яка сама живе посеред лісу в майже цілком зруйнованому будиночку, без води та електрики. Він привіз цій жінці пакунки з їжею і речами першої потреби. А потім сталось таке…

Благородний вчинок

Після відвідувань тієї старенької пані, Кшиштоф з друзями довго думали і не могли уявити, як можна жити в таких важких умовах та ще й посеред лісу. Хата була розвалена, з усіх боків підперта і гнила, аж похилилась. Там не було ні газу, ні електрики, ні води. Світла в будинку не було видно зовсім, бо воно просто не проходило крізь малесеньке віконечко.

Бабусі вочевидь не вистачало грошей, щоб жити краще. Єдина її допомога — працівники соцслужби, але цього тут було мало, тож будівельник вирішив, що неодмінно допоможе цій пані.

Оскільки він — будівельник, а його дружина — архітектор, то, не чекаючи ні на що, вони миттю створили проєкт нового будинку пані Аньєли. План проєкту вони опублікували в одній з соціальних мереж і приступили до роботи вже наступного ранку.

Допомога

Пост в соціальній мережі про історію Аньєли не зміг залишити байдужими нікого. За декілька годин ця історія “розлетілась” і допомогу для старенької надсилали не лише поляки, а й люди з іншим країн. Окрім того, на допомогу приїхало чимало чоловіків, разом з Кшиштофом вони розподіляли обов’язки.

Всього за кілька днів будиночок став схожим на казковий!

Хатинку утеплили, збільшили, додали дах і підлогу, вікна, поклали плитку і навіть облаштували кімнати меблями.

Інші небайдужі привозили добрим будівельникам їжу і теплі речі, допомагали прибирати.

Господині ж дому в той час не було, тому команда працювала аж до пізньої ночі.

Коли Аньєла повернулась, то не одразу й повірила, що потрапила до свого будинку. Постійно плакала від щастя і дякувала своїм рятівникам. Не вірила, що такі бувають.

Солідарність – основа успіху

На різні запитання про добродушність пан Кшиштоф з дружиною відповідають, що це не лише їхня заслуга і без допомоги тих людей, які надсилали кошти, привозили їжу і допомагали з різною роботою, нічого б не вийшло.

Але це ще не все. Аньєла й не здогадувалась, але для неї було ще одне щастя. Її почали вважати своєю бабусею і постійно навідувати.

Так невідома жителька посеред лісу стала повноцінною бабусею з люблячими онуками і великою родино, які могли разом збиратись в її теплому будинку.

А ви вірите в добро, яке перетворюється на справжню казку?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector