Милися родичі чоловіка раз на тиждень, щоб витрачати менше води

Я вийшла заміж, коли мені виповнилося дев’ятнадцять років. Ми одразу стали шукати для себе квартиру, щоб орендувати, але свекруха запропонувала нам ще один варіант: щоб ми почали жити у них. Звичайно, що мені не дуже подобалася така пропозиція, але вирішила погодитися, тим більше квартира у сім’ї чоловіка досить велика. Крім його батьків, там проживала ще й сестра, нам виділили окрему кімнату.

Все було нормально після переїзду, але потім я почала помічати, що свекруха намагається на всьому зекономити. Продукти купували виключно раз в тиждень, для цього мама ходила тільки на ринок. Одяг купували тільки на великих розпродажах. Якщо хтось включав вдень світло, то одразу починався скандал.

Техніку лишній раз не можна було використовувати, щоб не витрачати електроенергію. Однак на це все я могла закрити очі. Що стало останньою краплею, так це вода. Милися родичі чоловіка два-три рази на тиждень, щоб витрачати менше води…

Я привикла щодня ходити в душ, однак тепер на це стоїть заборона. Траплялося й так, що я їздила вранці до своєї подруги, щоб скористатися її ванною і помити волосся. Також я часто милася потайки, коли була вдома одна. Я більше не могла цього терпіти.

Поговорила з чоловіком і запропонувала йому почати орендувати квартиру, щоб жити як справжня сім’я. Але він не погодився, мовляв, він вже привик тут жити і його все влаштовує, близько добиратися на роботу. Я просто не розуміла, як так можна?

Тоді я вирішила поговорити зі свекрухою, сказала, що буду платити порівно з нею за всі комунальні послуги. Одна вона не погодилася на таку пропозицію.

Я знову підняла питання про те, щоб ми з чоловіком почали підшуковувати собі окрему квартиру. Чоловік всіляко відмовлявся, але тоді я поставила перед фактом: або робимо так, як я говорю, або я переїжджаю до матері. Пройшло два тижні і чоловік нарешті здав свої позиції. Я була справді щаслива. Ми почали орендувати окрему квартиру.

Але потім я помітила, що чоловік не хоче змінювати своїх звичок. Тепер він мені говорив про те, що я витрачаю занадто багато електрики та води. Більше на таке я очі не могла закривати, вирішила подати на розлучення. Він одразу зібрав всі свої речі і переїхав від мене.

А що ви скажете на дану ситуацію?

 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: