Мудрий батько поставив на місце особливих матерів, цей урок вони запам’ятають на все життя

Ця історія буде повчальною для тих, хто в школі ставив себе вище за інших і розділяв дітей за фінансовими можливостями їхніх батьків.

Коли в школі представниці батьківського комітету запропонували оновити шкільні парти учнів, цю ідею підтримали більшість сімей. Все ж знайшлися ті, хто не мав можливості купити нові меблі. Грошей і так не вистачає, а старим приладдям ще можна користуватися.

Все ж комітет наполягав на своєму. Але що робити з тими, хто не може собі цього дозволити? Один татусь підкинув ідею: здати більшу суму грошей, щоб купити необхідну кількість і не робити різницю між дітьми. Та декілька жіночок були категорично проти, мовляв, хто не здавав нехай сидить за старими партами. У відповідь чоловік промовчав, але гроші давати відмовився. 

Через декілька днів лише 8 учнів не сиділи за новими партами. Їх навіть розділили в класній кімнаті. Зношені меблі зсунули в один кут, щоб одразу було видно, хто бідний, а хто — багатий. Звичайно, що це мало жахливий вигляд, але батьківський комітет не переймався почуттями дітей.

Та зовсім скоро вони отримали по заслугах за свій вчинок.

Буквально наступного дня старі парти замінили на 8 модних та сучасних. Це все завдяки старанням того татуся, який пропонував не розділяти дітей. Виявилося, що він успішний приватний підприємець і міг собі дозволити зробити подарунок малозабезпеченим сім’ям.

Він вирішив провчити матусь з комітету, тому не вихвалявся своїми статками і можливостями, а показав це на ділі.

Звичайно, що це розлютило інших батьків, які почали обурюватися, що їхніх дітей принижують. Та чоловік на це спокійно реагував, мовляв, вони самі хотіли, щоб одні діти мали кращі парти, ніж інші. От і отримали бажане!

Чи правильно вчинив чоловік, як ви вважаєте?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: