На день народження свекрухи невістка подарувала букет з цибулі та моркви

Нещодавно у пані Ольги був ювілей, 60 років. Запросили на свято всю родину. Першими приїхали старший син Олег з невісткою Мариною. 

– Ну я знаю, що Марина досить креативна особистість. Вона зараз не працює, тільки вдома сидить. То може якісь буси плести чи тортики пекти на замовлення. У інстаграмі  мило продавала. Однак, чомусь не помічаю її успіху. Адже всю родину забезпечує мій син, дає їй гроші на дорогі матеріали! – розповідає своїй сусідці. 

Часто невістка привозила у подарунок різні картини з бісеру, браслетики та всяку всячину, але куди старенька поставить це все добро? Місця на столі й тумбочках вже не вистачає. Вважає, що це просто марна трата часу. У неї ж є малі дітки, краще б хатніми справами зайнялася. 

Правда, колись Марина працювала. Але почала займатися рукоділлям, коли вийшла у декретну відпустку. Так захопилася, що вже навідріз відмовилася працювати в офісі, хоча діти до школи вже ходять. 

– Ну але хіба так можна сидіти у чоловіка на шиї? Добре, що мають дах над головою, бо це моя квартира, яку я переписала колись на сина. Знаю, що в Олега хороша робота й велика зарплата, але чи довго він буде терпіти таку дружину? Вона ж зовсім нічого не хоче, крім того, щоб мило варити!

Стосунки у них надто натягнуті, адже пані Ольга не схвалює таку “роботу” невістки. Мовляв, таке заняття багато грошей у родину не приносить. Бабуся живе у сусідньому місті, тому часто приїздить до сина в гості, щоб з онуками поняньчитися. 

– Я тоді ціли день на кухні крутилася, їсти для госте готувала. Бачу, що вже син приїхав з невісткою. А вона у руках несе щось таке велике. Я придивилася – а це букет. Але не квітковий! Там була цибуля, морква, петрушка, часник та навіть картоплю запхала! Ну я знаю, що зараз модно робити такі подарунки з цукерок та шоколадок. Але у мене того добра на городі повно! Та краще б взагалі нічого мені не дарували!

Тоді пані Ольга образилася на таку витівку від невістки. Тепер з ними не хоче спілкуватися навіть. Хіба не могли купити дійсно якусь потрібну річ, як нова скатертина чи пральна машинка? Знає, що у них багато є грошей. 

Можливо, що свекруха дарма ображається на такий подарунок від невістки? А як би ви відреагували? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector