Він вирішив, що буде жити на дві родини. Знайде собі молоду дівчину, яка йому народить дитинку. Доказує, що це не зрада, а просто вихід з ситуації!

Василь був двічі розлучений. Коли йому виповнилося 40 років, то зустрів Валерію – нова співробітниця. Спершу просто приносив каву на обідню перерву, проводжав додому. Тепер вони живуть разом, адже дорослі люди. 

Вперше Вася одружився по власній дурості, йому всього-на-всього 18 років було. Тоді прожив з жінкою декілька місяців. Як то кажуть – не зійшлися характерами. 

Потім переїхав у інше місто на заробітки й познайомився з Галиною. Жінка була старша на 5 років та виховувала сина. Однак, це не лякало чоловіка та він з радістю прийняв малюка. Але хотів, щоб Галя йому народила ще одну дитину, а та навідріз відмовлялася. Річ у тому, що колишній чоловік також мило розмовляв з нею про малюка, а як та завагітніла – то вигнав геть. Тому вона не довіряла Василеві. Думала, що він обов’язково вчинить, як її колишній! Це була її ініціатива розлучитися, до речі. 

Ось рік тому у його житті з’явилася Валерія. Чоловік серйозно налаштований та ледь не щодня розмовляє про малюка:

– Ну давай ти народиш все-таки хоча б одну дитинку, щоб у нас була повноцінна родина! 

Але жінка не хоче. Їй вже за 40, у такому віці не те, що важко народити, а просто завагітніти. Лікарі кажуть, що шанси просто мізерні. Та й не хоче у 50 років вести малюка у перший клас, щоб всі думали, що то його бабуся. Жінка звикла до такого безтурботного життя та не хотіла проміняти відпочинок з подругами на дитячі підгузки та іграшки. Та всі сусіди й друзі будуть пальцем біля скроні крутити та думати, що вона чисто збожеволіла! 

– Ось нещодавно він до мене підходить й каже, що має одну ідею. Мовляв, вона мені дуже сподобається! – розповідає Валерія своїй подрузі у кафе за філіжанкою кави. 

– Яка?

– Він дитину на стороні нагуляє! Ти можеш у це повірити? 

– Типу сурогатне материнство?

– Ні, взагалі не про те думаєш. Він вирішив, що буде жити на дві родини. Знайде собі молоду дівчину, яка йому народить дитинку та буде нею опікуватися. Ну і про мене не забуватиме, бо я ж його дружина! Доказує, що це не зрада, а просто вихід з ситуації! Досі не можу повірити, що він до такого додумався! 

Жінка не знає, що робити у такій ситуації. З одного боку Василь давно мріє про дитинку. Але заради цього шукати собі молоду дівчину та ось так гуляти на стороні… Така розмова дуже засмутила Валерію.

Кого ви підтримаєте? Чому? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector