Найгірші пари згідно знаку Зодіаку. Вони не створені, щоб бути разом

Сьогодні ми дізнаємося які знаки Зодіаку не створені, щоб бути разом.

Вам знайомі такі стосунки, в яких ви абсолютно не могли на щось повпливати. Як би ви не старалися, взаємності не було, а були лише образи та розчарування. А в результаті, ви залишалися з розбитим серцем.

Інколи так хочеться заглянути в майбутнє, перед тим, як починати стосунки, щоб знову не наткнутися на невдачу. Звісно, майбутнє передбачити неможливо, але астрологи пропонують хоча б визначити сумісність зі своєю пасією за гороскопом.

Наступні 12 пар – найгірші з точки зору гороскопу:

1. Овен і Телець.

Для Овна найбільший скарб – це його свобода. А Тельці люблять тримати все і всіх під своїм контролем. Це несумісність, яка ніколи не знайде абсолютного компромісу. Навіть, якщо ви погодити між собою деякі пункти, ваша природа все одно дасть про себе знати рано, чи пізно. І тоді прийде час розлуки.

2. Телець і Стрілець.

Спокійні Тельці характеризуються своєю домашністю. Їм комфортно бути наодинці вдома. А от енергійні Стрільці не люблять сидіти в чотирьох стінах. Їм властиво постійно вириватися в люди. Це змушує пару проводити мало часу разом. А в результаті – прощання. 

3. Близнюки та Козоріг.

Ця пара не витримає довго одна з одним. Непередбачувані Близнюки та прагматичні Козороги мають лише одну спільну рису – впертість. Жоден не поступиться своїм стилем життя. Тому Козороги змучуються від шумних Близнюків, а Близнюкам стає нудно з розважливими Козорогами.

4. Рак і Водолій.

Раки вміють підлаштовуватися під будь-які умови, якщо їх купають в похвалах і леліять. Але вибагливі Водолії не будуть так робити. Вони скоріше розкритикують партнера за кожну дрібницю.

5. Лев і Скорпіон.

Леви горді, вони вибудовують ієрархію, де вони, звісно, царі, а всі решту – їхній прайд. Але самовпевнені скорпіони не сприймають таку позицію, а саме тому використовують своє жало, щоб присмирити Лева. В результаті нещасливі двоє.

6. Діва і Стрілець.

Діви схильні до вибагливості та дисципліни. Їм потрібне все лише найкраще. А от Стрільці живуть у своє задоволення, в них не має наміру задовільняти чужі забаганки. Після небагатьох сварок, пара розпадається.

7. Терези та Діва.

Діви впевнені у своїй правоті, вони не піддають сумніву свої вчинки та слова. А от Терезам властиво все зважувати та у всьому сумніватися. Це дуже сильно б’є по самовпевненості Дів. Саме тому вони починають демонструвати свою зверхність над Терезами, а ті тоді просто мовчки втікають від Дів.

8. Скорпіон і Овен.

Ці знаки мають багато спільних рис: любов до свободи, бажання все контролювати, силу духу, гордість, мету добитися успіху. Якщо ці два знаки почнуть відносини то. або хтось когось подавить, або пара розійдеться. В будь-якому разі, Скорпіони та Овни не можуть бути щасливими разом.

9. Стрілець і Козоріг.

Стрільці звикли жити лише у своє задоволення, вони самі собі пани. А от Козороги люблять все розбивати на правила та графіки. Ці парі буде дуже важко вижити разом. Біль того, між ними дуже мало сексуального тяжіння.

10. Риби та Діва.

Ви чули про те, що протилежності притягуються? Так от Риби та Діви – це виняток з правил. Мрійливі та романтичні Риби не уживуться з практичними та прагматичними Дівами. Такий союз найкраще перетворити у міцну дружбу. 

11. Водолій і Телець.

Консервативні Тельці ніколи не зрозуміють незвичних Водоліїв. Перші стоять за віковічні традиції, а другі готові спробувати щось новеньке. Така пара не просто розійдеться, а ще й постарається напакостити один одному після цього.

12. Близнюки та Рак.

Близнюків і Раків може об’єднати гумор. У цих знаків дуже різні характери. Риби люблять сидіти вдома, а Близнюкам потрібен активний відпочинок. Але у пари є шанс, якщо проявити розуміння і терпіння. Цей союз може звершитись, але все не є досить простим.

А у вас збулося?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector