Людина – є тим, у що вона вірить

«Трансферинг реальності» – це вчення Вадима Зеланда, який переконаний, що світ ділиться на нескінченне число просторів. І в кожному такому просторі відбуваються різні події. Кожна людина здатна створити свою проєкцію світу. В залежності від того, яку картинку вона малює у себе в голові, такий же і простір формується навколо неї.

Десять принципів Вадима Зеланда:

1. Все, що є навколо тебе – це проєкція малюнку з твоєї голови. Все, що ти намалюєш собі, буде в реальному світі. Нюанс полягає в тому, що люди часто малюють не те, що хочуть, а те, що бачать. Відрізняєш?

2. Якщо ти думаєш, що чудес не буває, то вони не стануться з тобою. Перестань думати про засоби досягнення цілі та сконцентруйся на самій цілі.

3. Якщо тобі стає незручно в цьому світі та ти відчуваєш себе чужим, тоді ти стаєш на правильний шлях – вітаємо! Ти правильний, світ – ні.

4. Реальність підлаштовується під твої установки. Але її потрібно довго впрошувати, тому не втомлюйся повторювати одне й те саме і прокручувати в себе в голові свої бажання.

5. Не здавайся надто швидко. Якщо в твоєму житті поки не відбулося ніяких змін, то не спіши розчаровуватися і сумніватися в собі. Просто ще не час.

6. Негатив намагається зловити нас на кожному кроці: в чергах, пробках, на нудній роботі, чи в дощовий день. Негативні думки також матеріалізуються. Тому віджени їх від себе якнайдалі. Нехай їх не буде в твоєму кіно.

7. Одно бажання не вистачить. Дій!

8. Не дозволяй собі впадати в паніку. Ти господар свого життя, тож веди себе, як мудрий господар, а не, як заблуканий гість.

9. Тобі не потрібен бруд у твоєму просторі. Тому не критикуй і лайся на людей, особливо тих, яких бачиш лише на екрані телевізора. Таким чином твої думки не будуть в бруді і ти не перенесеш його у свою реальність.

10. Прийми всі свої недоліки і не намагайся виправдати чужі очікування. Лиш ти знаєш з яким собою тобі комфортно, а що для тебе зайве і нав’язане.

Прислухатися до цих порад, чи ні – твій вибір. Але, якщо ти все ж хочеш справді щось змінити в своєму житті, то хоча б спробуй. Звісно, результат прийде не зразу, але він, безумовно, тобі сподобається. Адже принципи Трансферингу вже випробувані на практиці десятками тисяч людей, які задоволені тепер своїм життя.

А ви готові спробувати змінити щось у своєму житті?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector