Ви мені життя врятували. У мене сім’я місяць тому загинула в аварії. Ось і жити не хотілося. Вирішив, якщо дасть Бог знак, значить є сенс жити, а якщо ні, значить пора і мені йти

1.У свої 30 мені доводиться їздити на метро. Сам я виглядаю переконливо: двометровий спортсмен. Якось довелося допомогти дівчині років 15 на вигляд з милим рюкзаком висунутися з вагона: я її за капюшон тримав і ми виходили разом: мені ж важко протистояти. Так і каталися вранці разом пару місяців. Якось раз з’ясувалося, що їздила моя юна супутниця далеко не в школу. Виявляється, їй 25 і працює вона в Управлінні соціальної політики. Виявляється за капюшон я смикав чиновницю … Ось так і познайомилися з дружиною.

2. Коли я вчився в 4 класі, було прийнято на свято останнього дзвоника дарувати викладачам квіти. Я ніс в школу, як годиться, красивий букет, але дарувати квіти не хотілося, тому що до нас вельми грубо ставилися педагоги. Від душі подарував їх прибиральниці тітці Наді. Але в новому навчальному році її вже не було в школі … Через 5 років ми зустрілися: вона відкрила своє кафе, яке прославилося особливою атмосферністю. Вона підійшла до мене і сказала: ти подарував мені надію. 

3. Завжди боялася зустріти долю не в найкращому вигляді … Одного разу впала у ванній і потрапила в травмпункт в халаті, з недоголеною ногою і подертим лаком на нігтях. Так «при повному параді» зустріла його: з недоголеною бородою і поламаною рукою … Ось і живемо душа в душу вже 7 років, з яких 3 в законному шлюбі. 

4. Посеред ночі, коли я встала і пішла до холодильника перекусити, впала кулінарна книга на розділі: Для тих, хто худне! І тут я замислилася.

5.Запізнююся на іспит. Ледве встигла на автобус, як раптом всередині мене ніби щось переключилося. Я усвідомлювала, що повинна зійти з автобуса на першій же зупинці і зробити щось екстраординарне в найближчому кафе. Сила якась підштовхувала чи що … Ну і зайшла я така красива в кафетерій, і посеред залу сіла в шпагат, вклонилася всім відвідувачам і давай тікати … За мною погнався якийсь чоловік. Він мене зупинив: «Дівчино, а що це Ви робили тільки що? 

– Я і сама не знаю … Ось відчула, що треба, а тепер не встигаю на іспит … Вибачте, мені бігти треба.

– Дівчино, я Вас підвезу! Ви мені життя врятували … У мене сім’я місяць тому загинула в аварії. Ось і жити не хотілося. Вирішив, якщо дасть Бог знак, значить є сенс жити, а якщо ні, значить пора і мені йти …. А тут Ви така забігли …

Яка з цих історій сподобалася вам найбільше?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector