Найсильніші жінки завжди розквітають тихо

Багато хто забуває, що ті, хто пройшов випробування вогнем, здатні зберегти його частинку у своїй душі, щоб в потрібний момент запалити полум’я тріумфу.

Найсильніші жінки далеко не завжди з тих, хто явно хоробрі або владні (хоча вони можуть бути і такими – в потрібних обставинах і в потрібний момент). Це не завжди жінки, що йдуть вперед до своєї мети, топчучи чужі ноги і відштовхуючи суперників в сторони (хоча рано чи пізно вони все одно отримують бажане). Вони не завжди найгучніші і крикливі в вашому оточенні – хоча і здатні підвищити голос тоді, коли це дійсно необхідно.

Найсильніші жінки завжди розквітають тихо і непомітно.

Поки всі інші сплять, вони цеглинка за цеглинкою будують свої імперії. Опустившись на дно світу, вони планують своє повернення до вершин тихо і спокійно, за лаштунками. Вони – саме ті дівчата і жінки, які на перший погляд здаються скромними овечками, а на ділі виявляються левами.

Таких жінок завжди недооцінюють, а потім виявляється, що весь цей час у них був план, який йшов своєю чергою – тому що вони ніколи не розкривають своїх карт раніше, ніж це необхідно. Вони знають собі ціну і не потребують підтвердження своєї значущості від інших людей.

Їх життєвий шлях зовсім не встелений трояндами – їх можуть принижувати, ображати, соромити, критикувати, безліч людей може намагатися раз по раз підрізати їм крила … Але сильні жінки схожі на феніксів – вони завжди піднімаються з попелу життєвих обставин, якими б непереборними вони не здавалися.

По-справжньому сильні жінки не чекають чужого дозволу на те, щоб відродитися після будь-яких життєвих катастроф і мук, і не потребують для цього чужої допомоги. Їх можуть розіп’яти на хресті громадської думки або спалити їх на багатті фальшивої моралі, але вони все одно відродяться ще сильнішими.

Їх очі завжди бачать вірний шлях, навіть якщо він відрізняється від уторованого Їх внутрішній вогонь не здатні загасити ні злі слова, ні зовнішні обставини, а віра у свої сили може здатися просто неймовірною.

Вони не потребують підступності і підкилимних ігор, щоб здолати суперника. Вони не мстиві – сильні жінки не витрачають час і сили на те, щоб відплатити своїм кривдникам, вважаючи за краще залишати це завдання кармі. Просто вони знають, що рано чи пізно ті все одно отримають по заслугах.

Вони знають, що єдина людина, з якою вони повинні змагатися – це вони самі з минулого. Сильні жінки знають, що їх прагнення в поєднанні з їх здібностями здатні прокласти для них шлях до мети, недоступний ні шахраям, ні наслідувачам.

Кожна з таких жінок – шедевр, створений долею в єдиному екземплярі. Їх не можна ні купити, ні імітувати. Вони контролюють своє життя від початку до кінця, від дрібниць до найважливішого. Кожен день працюють над реалізацією власного потенціалу і приймають з розпростертими обіймами то, що робить їх незвичайними і унікальними.

Поки інші намагаються обмежити себе і підстроїти себе під зовнішні обставини та інших людей, сильні жінки прямо заявляють про те, що краще вже вони залишаться одні, якщо лише це дозволить їм зберегти вірність самим собі.

І поки інші вважають, що зможуть досягти успіху, до останньої коми слідуючи нав’язаним навколишніми правилам, ці жінки знають, що їхній шлях залишається найвірнішим.

Замість того, щоб слідувати темним голосам інших, вони слухають голос свого серця.

Їх успіх завжди стає повною несподіванкою для всіх, хто коли-небудь їх недооцінював. Але люди забувають про те, що ті, хто пройшов випробування вогнем, завжди здатні зберегти його у своїй душі, щоб в потрібний момент запалити полум’я свого тріумфу.

Їх перемоги виділяються на загальному тлі, як діаманти в купі вугілля, тому що вони були створені магією цих жінок – їх кров’ю і потом, сльозами і їх стійкістю.

О, ви цілком можете недооцінювати сильних жінок, якщо вам так хочеться. Це зіграє їм лише на руку, адже дозволить піднятися набагато вище, ніж ви уявляли навіть в найсміливіших мріях.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector