Народила в 10 класі, мені тоді було 15, і більше 5 років приховувала, хто батько

Мама Іри дізналась про те, що стане бабусею, пізно. А все тому, що донька завжди була повненькою і перепади ваги для неї були нормою. Але таке різке збільшення кілограмів змусило маму занепокоїтись, тому відвела доньку до ендокринолога, а там все й стало відомо.

Шок мами був безмежним. Ірі лише 15. Вона виховувала її самостійно, а тепер іще одне дитя на її плечі. Хоч би пізніше, але ж не в 15! Окрім того, донька вперто не розповідала, хто батько дитини. Будь-які розпитування були марними.

У школі така новина всіх лише потішила. Новенька тема для розмови — хто ж тато дитини Іри, яка “залетіла”. Але дівчина все мовчала.

Теплого літа народилась Аліса — миле блакитнооке немовлятко. Мама Іри взяла декретну відпустку, щоб наглядати за внучкою. Іра уже випускниця, яка старається, щоб вступити на державну форму навчання. І все вдалось! Вона поїхала вчитись до іншого міста, а всі проблеми з малечею залишила мамі й бабусі. Але дівчина одразу знайшла підробіток, та й отримувала допомогу від держави. Вона досі не називала ім’я батька дитини і не пояснювала, звідки гроші.

Коли Алісі було 3 рочки, Іра забрала її з собою. Вчилась, працювала, жила на орендованій квартирі, ще й з дитиною. Донечка була дивом, дуже швидко сприймала та запам’ятовувала буквально все. Вміла рахувати, знала букви і постійно про все розпитувала. Згодом Аліса почала ходити в садочок.

Іра закінчила університет і працювала в непоганій компанії, в якій колись лише підробляла.

Влітку, коли Алісі було 6 рочків, Іра прийшла додому з чоловіком, своїм однокласником. Одразу здогадались, що це тато Аліси, бо все однакове!

Іра розповіла родичам, що це справді тато Аліси і всі гроші, які вона присилала, були від нього. Аліса всі ці роки бачилась із ним. Не розповіла про нього одразу, бо Андрій планував вступати до військової академії, а це могло йому перешкоджати. А зараз він повернувся і хоче одружитись з тією, яка стільки років чекала його.

А як би ви вчинили на місці Ірини?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector