Навики з дитинства, якими ми користуємось дотепер

Від дитячих років віє чимось не надто аргументованим, легким і простим. Це час, коли ми пізнавали світ: зацікавлено і з захопленням.

Дещо ми запам’ятали, дещо дізнались самостійно, а дещо забули, бо воно нам виявилось не потрібним. Хтось накопичував знання з біології і став лікарем, хтось з геометрії і став архітектором, а хтось ненавидів математику і став чудовим літературознавцем.

Зараз пропонуємо вам переглянути деякі дитячі хитрощі, які допомагали існувати, не знаючи серйозних дорослих проблем, допомагали дітям орієнтуватись у просторі і часі. Якщо ви цього не знали, то це вам обов’язково знадобиться, а якщо знали, то точно згадаєте!

Кількість днів у місяці

Щоб нарешті вивчити, який місяць має 30 днів, а який 31, достатньо стиснути руку в кулак, скласти їх разом і звернути увагу на кісточки. Випуклості показують, де 31 день, а впадини — 30 і менше.

Фази місяця

Якщо місяць “старіє”, то схожий своїм виглядом на букву “С” (спадний місяць). Якщо ж місяць наростає, то “С” буде перевернено в інший бік. Якщо “прикласти” палець до місяця, то може вийти буква “Р”.

Стан батарейки

Якщо пульт починає працювати через раз, то перше, що спадає на думку — батарейки. Якщо ж нових нема, то доводиться шукати старі, щось там крутити, вибирати і, може, будуть працювати.

До речі, якщо впустити батарейку з невеликої висоти (декілька см) об стіл, то заряд батарейки “підскочить”.

А якщо лизнути “+” зарядженої батарейки, то відчуєте неприємний смак. Та лікарі не радять таким займатись, але хто в дитинстві сильно слухав лікарів і думав про мікроби?

Довжина

Часто доводиться щось поміряти до точності в сантиметрах, але лінійки, рулетки чи мірної стрічки немає. Тому тут варто скористатись простими пропорціями нашого ж тіла.

Відстань між максимально розширеними великим і вказівним пальцем — приблизно 18 см, між великим і мізинцем — 20 см. Звісно, руки у всіх різні, але можна заздалегідь поміряти і потім використовувати це уміння.

Як бачимо, навички дітей можуть знадобитись і в дорослому житті. Тільки не варто про них забувати! А ще краще — навчити цього своїх дітей, вони точно будуть вам постійно про це нагадувати. А ще вони будуть вражені і з більшою цікавістю захочуть дізнаватись про щось нове.

А що “дитячого” ви використовуєте досі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector