Навіщо підживляти огірки молоком

Кожен дачник має свої секрет, як доглядати за врожаєм. Смачні та хрусткі огірочки також потребують до себе особливого ставлення. Якщо ви ще не знайшли з ними спільної мови, і ваші огірки дають не надто рясні врожаї, то пропонуємо познайомитися з простим, але дієвим способом виправити цю ситуацію.

Хто б подумав, що врятувати огірки може звичайне молоко! Так, їсти їх одночасно не варто, але от підживлювати молоком огірки не те, що можна, а й треба!

ЯК ПРИГОТУВАТИ ПІДГОДІВЛЮ ДЛЯ ОГІРКІВ

Таке добриво допоможе вам примножити врожай і надасть плодам хрусту та соковитості!

Переваги такого добрива полягають в його натуральності. Куповані овочі, кроплені хімією, ніколи не зрівняються з плодами, підживленими натуральним молоком. Більш того, таке добриво готується дуже швидко і легко. 

Крім того, що молочна піджива здатна сприяти в розвитку розсаді й плодовитим кущам, вона також має ряд інших переваг.

Молочне добриво ефективно захищає плоди огірка. Багато шкідників, які мають зуб на ваш огірочок, просто не зможуть підступитися до нього через нетерпимість до лактози, яка міститься в молоці у великій кількості. Тому ви можете бути спокійні – ваші огірки їстимете лише ви!

Більш того, молоко здатне сформувати на листках рослини тонке захисне покриття, яке не даватиме розвиватися на ній паразитичним мікроорганізмам.

Для того, щоб приготувати добриво потрібно: в 10 літрах води ретельно розмішати 0,5 л молока і всього 10 крапель йоду.

Застосовувати слід під корінь. Молодим саджанцям вистачить всього 200 мл добрива, а зрілим – 500 мл.

Для профілактики можна використовувати добриво  в тих самих пропорціях через кожні 10 днів, обприскуючи рослину її з пульверизатора. Молоко можна замінити або молочною сироваткою, або кефіром. 

Насправді, молочне добриво для  огірків – це зовсім не інновація. Існує навіть безліч різних варіацій його приготування. Наприклад можна збільшити консистенцію молока у воді, розбавивши 1 літер молока в 5 літрах води. Більш того, до добрива можна також додати рідке мило. 

Звісно, це не означає, що ви повинні відмовитися від своїх дачних секретів. Просто додайте у свою скарбничку знань ще один спосіб зберегти свій врожай.

Хрускайте огірками на здоров’я!

А як ви доглядаєте за власними огірочками?

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector