Як дізнатися, що ви подобаєтеся людині – згідно з його знаку Зодіаку

Коли у житті з’являється людина, яка заповнює собою всі твої думки, то хочеться знати лише одне – а чи ти також так глибоко засів у неї в голові?

Більшість людей, очікують стосовно себе тієї ж поведінки, яку б застосовували самі стосовно інших людей. Нам інколи важко зрозуміти, що людина може проявляти симпатію якось по-іншому. Саме тому, щоб краще зрозуміти, чи подобаєшся ти людині, варто звернути увагу на її знак Зодіаку і не забивати собі голову зайвими сумнівами.

Отже, як же виявляють свої почуття і показують симпатію різні знаки:

Овни: якщо Овен біля вас спокійний і лагідний, знайте, він – ваш. Адже зазвичай це нестримні та бурхливі люди. А з вами йому комфортно, отже, добре.

Тельці: вони не влаштовують сцен. Зазвичай з Тельцями все зразу зрозуміло. Такі люди не вміють приховувати своєї симпатії, вони показують її своїми вчинками. Пропонують зустрітися, часто телефонують і пишуть. Таке не сплутаєш.

Близнюки: захоплюють людину своїм гумором. Вони не дозволять нудьгувати своїй пасії. Якщо ви бачите, що Близнюки стараються зайняти кожну вашу вільну хвилину – то це велике кохання.

Раки: природжені романтики. Раки проявляють свою турботу. Це спокійні люди, які вміють щиро і віддано любити. Їхньої уваги потрібно добиватися довго. Але, якщо Раки піклуються про вас, то полюбили не на жарт.

Леви: тут все просто – вони самі скажуть про свої почуття. Леви не будуть довго тягнути та приховувати свою симпатію. Все, що вам залишається – чекати прямолінійного зізнання. 

Діви: дуже глибокі та чуйні натури. До вибору партнера вони підходять дуже вибагливо, але коли знаходять того, з ким готові розділити життя, то посилають своїй пасії невербальні сигнали: дотики, погляди, емоції. Їхню симпатію розрізнити досить складно, будьте уважними до деталей.

Ваги: проявляють любов в допомозі. Попросіть у них про щось, і, якщо ваш обранець зірветься до вас на допомогу, значить ви засіли в його серці дуже глибоко.

Скорпіони: вміють розрадити в горі, навіть дуже маленькому. Розкажіть йому якусь сумну історію, і він почне вас шкодувати та робити все, щоб ви якнайшвидше забули про свою печаль. Адже Скорпіони не можуть бути байдужими ні до чого, коли кохають.

Стрільці: з дитинства знають, що любов – це подарунки. Так їм демонстрували свої почуття батьки та так тепер вони проявляють своє захоплення. Якщо ви вже маєте презент від Стрільця, то він вас, скоріш за все, кохає.

Козороги: страждають на брак довіри. Тому згадайте чи ваша пасія колись ділилася з вами чимось особистим. Якщо Козоріг був з вами відвертим хоч декілька разів – то це явний сигнал про його почуття.

Водолії: ті ще спокусники. Їхнє кохання повне слів. Вони говоритимуть компліменти, розповідатимуть вам, що ніколи не зустрічали таку, як ви. І це все не пусті звуки. Водолії справді готові багато говорити про своє кохання.

Риби: дуже своєрідні. Якщо ви хочете привернути увагу до себе цього знака, то наберіться терпіння. Зрозуміти Раків, коли вони закохані досить важко. Але вони подаватимуть вам сигнали, в турботі, дотиках і появах довіри.

А який знак у вашого обранця?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector