Не обов’язково бути зручним і ідеальним. Головне – підходити один одному. Без усяких умов. Кожен знайде того, кого шукає

Моя знайома Саша – судинний хірург. У неї купа наукових статей, вона ходить на бальні танці. Вона лається матом, курить і випиває на вихідних. Саша одружена з Петром, який молодший за неї на 12 років. 

Він працює провідним фахівцем в дуже престижній фірмі. А ще він захоплюється домашньою випічкою, із задоволенням майструє вироби в дитячий садок для сина і готує божевільно смачні настоянки.

Йому не складно вкласти дитину спати або вставати до неї ночами, коли Саша втомилася після важкої зміни.

А ще я знаю Лізу, яка дитячий психолог. Вона допомагає іншим людям і вирішує проблеми неблагополучних дітей. Вона готова летіти в будь-яку точку країни. Вона дуже любить вдосконалюватися і постійно відвідує різні конференції. У Лізи є син і чудовий чоловік, який працює на телебаченні. Вони знають один одного з дитинства, але одружилися вже досить дорослими, коли у Лізи вже був син від першого шлюбу. Чоловік з сином чудово знаходять спільну мову і з задоволенням ходять в походи. Коли Ліза у відрядженні, вони утримують будинок в чистоті і завжди зустрічають її смачною вечерею.

Наталя – кандидат філологічних наук. Вона працює в престижному університеті, де її дуже поважають. Її чоловік – простий слюсар. Він працює в ЖЕКу і абсолютно щасливий у своїй професії. Йому не лінь послухати доповідь, яку Наталя переказує йому щоб потренуватися перед завтрашньою лекцією. Він у всьому її підтримує і дуже цінує. Вони обожнюють один одного і цінують просто так, а не за якісь особливі заслуги. Вони живуть цінностями один одного.

Коли мене починають вчити тому, що жінка повинна володіти лише певними якостями, щоб мати можливість вийти заміж, я щиро сміюся. Тому що не обов’язково бути зручним і ідеальним. Головне – підходити один одному. Без усяких умов. Кожен знайде того, кого шукає. Це абсолютно нормально.

Тому дуже прошу вас: живіть так, як хочеться. І будьте тим, ким ви є.

А ви поділяєте з нами цю думку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector