Ось вже це було для мене справжнім сюрпризом – мій Віталій зраджував мені з моєю ж найближчою подругою! Я не змогла змиритися з брехнею і зрадою рідного чоловіка

У житті чого тільки не трапляється – події часом бувають такими непередбачуваними, що заздалегідь ніколи не вдається передбачити їх. І може бути таке, що чорних смуг буде набагато більше, ніж білих. У героїні розповіді життя на початку складалося непогано, але раптом якось різко все змінилося і благополуччя змінилося …

Ми з моїм чоловіком Віталієм жили як кажуть «душа в душу». Серйозних конфліктів у нас не було, чекали свою першу дитину.

Уже в процесі з’ясували, що дітей буде двоє, я прийняла цю звістку досить спокійно. Річ у тому, що генетично мій організм був до цього схильний, і шанс завагітніти двійнею у мене був апріорі. Ось тільки майбутнього батька такі новини не потішили, він розхвилювався. З цього моменту наш союз почав руйнуватися.

Коли ми одружилися, я переїхала до чоловіка, тобто по суті ґрунт для мене був вже готовий, самій вкладатися у щось не довелося. Але в підсумку і претендувати я ні на що не могла. А тим часом чоловік почав затримуватися вечорами.

Потім не з’явився ночувати, а слідом і зовсім пропав на всі вихідні. Я почала здогадуватися про те, що він мені зраджує, так він і сам не намагався це якось приховати, часом навіть підкреслював, ледь не хвалився цим. Я від цього сильно страждала.

Незадовго до пологів мене поклали на збереження. Тоді в пологовий будинок до мене прийшла наша сусідка по квартирі і принесла погані новини – моя близька подрyга тепер живе з моїм чоловіком. Тобто переїхала і поселилася з ним замість мене.

Ось вже це було для мене справжнім сюрпризом – мій Віталій зраджував мені з моєю ж найближчою подругою! Я ще не змогла змиритися з брехнею і зрадою рідного чоловіка, а мене так сильно підставила і познущалася над моїми дружніми почуттями моя близька подруга.

Насправді я, звичайно, в перші дні ще не вірила цій новині. Але чоловік жодного разу не заїхав мене провідати, і я потихеньку почала усвідомлювати, що все це відбувається насправді, і моє життя руйнується. Він не брав трубку, коли я дзвонила і навіть не прийшов забирати нас з малюками з пологового будинку. Сталася справжня сімейна кaтaстрофа.

Повертатися мені не було куди, грошей не було зовсім, навіть на те, щоб оплатити таксі. Тоді я зателефонувала мамі, попросила приїхати за малюками, і за мною, допомогла нам, а вона відповіла наступне:

– Ну ти ж доросла людина, заводила дітей усвідомлено. Тепер сама вирішуй свої дорослі проблеми.

Як я ридала! Мама, і та залишила ні з чим, не прийшла на допомогу в таку кризову хвилину. Так що там хвилину – життя під укіс пішло, а головне від мене тепер залежали діти!

Врятувала нас трьох в результаті сусідка! Та сама, що принесла страшні новини, а тепер приїхала на виписку і прихистила мене і моїх дітей.

Звичайно, мене дуже пригнічувало, що прямо за стіною знаходиться наш колишній з чоловіком будинок, і взагалі-то жити в такому сусідстві я не хотіла. Але мені не було абсолютно куди йти, а тут була запропонована посильна допомога з боку здавалося б сторонньої людини. І заради двох своїх новонароджених синів я на неї з вдячністю погодилася.

Нам виділили окрему кімнату. Чоловік не зволив навіть видати придане, яке я підготувала до народження діточок. Потихеньку я сяк-так змогла придбати найнеобхідніші речі. Заробляла я написанням рефератів і курсових для студентів (сиділа ночами), а вдень ще одна знайома молода мама приносила мені свою дочку і приплачувала за нагляд.

Звичайно, перші два роки були просто пеклом – ми не жили, а буквально виживали, але коли дітлахи пішли в садок, стало набагато легше, життя налагодилося. Сусідка стала моєю найближчою подругою. А ось з матір’ю я більше не спілкуюся.

Моїм синам вже 6, восени йдуть в школу. Батько їх навіть не бачив, але я цьому навіть рада – вони ніколи не дізнаються наскільки підлою людиною він був. Це й на краще.

Ви б допомогли цій жінці в такій життєвій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector