Не знаю, що подарувати онуці на день народження. Телефоную до невістки, а вона відповідає, що найкращий подарунок – конверт з грошима! Я не змогла змовчати і сказала, що день народження у внучки, а не у неї

Обожнюю свою онуку, ця мила дівчинка вже давно стала нашою улюбленицею. От буквально через тиждень їй виповниться вже три роки. Довго думала над подарунком, а потім вирішила спитати у невістки. Телефоную до неї ввечері, а вона відповідає, що найкращий подарунок – конверт з грошима!

Я сказала, що дитині гроші не потрібні. Їй цікаво отримати подарунок. Невістка відповіла, що гроші потрібні їй. Я не змогла змовчати і сказала, що день народження у внучки, а не у неї.

Я людина забезпечена і, взагалі не жадібна. Живу одна в двокімнатній квартирі. Працюю у великій компанії. Отримую хорошу зарплату, яку витрачаю виключно на себе.

Син з дружиною і дитиною живуть значно скромніше – платять іпотеку. При цьому невістка сидить в декреті, і виходити на роботу, схоже, не збирається.

Офіційна версія – в сад дитина піде, відразу почне хворіти і їй доведеться постійно брати лікарняні. А на роботі терпіти це ніхто не буде.

У більшості працюючих жінок діти є чи колись були. У всіх ходять в сад. Лише деякі можуть дозволити собі няню. У нас в конторі теж такі є. І так, багато хто бере лікарняні. Хоча керівництво не в захваті, у будь-якому випадку, закон на боці жінки. Мало що не подобається начальству?

Змусити працювати невістку не змогли навіть проблеми в компанії сина, які почалися кілька місяців тому. Спочатку прибрали річні і квартальні бонуси. Потім зрізали премії. Грошей в сім’ї стало відчутно менше.

Син зрозумів, що компанія йде на дно, почав шукати іншу роботу. Зараз в процесі. Але в такий час це складно.

Грошей останнім часом стало не вистачати, але невістка наполегливо сидить удома. Мене це дивує. Але свою думку я тримаю при собі. Не хочу сваритися.

А зараз я хочу на день народження внучки зробити їй подарунок. Щось таке, що дитині сподобається. Гарну іграшку, наприклад, дорогу, яку просто так не купиш, або щось подібне. Я планувала подарувати великого плюшевого ведмедика.

Невістка ж хоче грошей. Чесно кажучи, за останні місяці у них накопичилася маса проблем і боргів. Я розумію таке бажання невістки, вона думає, що я зараз в конверт покладу дві сотні доларів, і це їм полегшить життя.

Але давати гроші невістці на день народження внучки я не хочу. Одяг їй куплять, наприклад, або взуття, або стіл накриють на її свято, або зводять куди-небудь. Але це не те. Дитина в такому віці просто не оцінить такі подарунки, як нові черевики або похід в аквапарк, наприклад. Нехай ведуть на свої. Хіба ж я не права?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector