Коли дівчина закривала магазинчик, була вже одинадцята вечора. Недалеко від торгової точки Антоніна помітила чоловіка, який спав на сходинках. Ще пара годин, і у чоловіка могло стати переохолодження

Дівчинка виросла у звичайній родині. Рано втратила батька, тому мама з ранку до ночі працювала на заводі. А коли Антоніна підросла, то сама почала підпрацьовувати прибиральницею. Намагалася старанно вчитися та закінчила школу із золотою медаллю. Зуміла вступити на державне місце у престижний університет, адже мріяла стати адвокатом. Після пар бігла у сусідній магазин, де працювала касиром. Намагалася заробити хоча б якусь зайву копійку на життя. 

Коли дівчина закривала магазинчик, була вже одинадцята вечора. Недалеко від торгової точки Антоніна помітила чоловіка, який спав на сходинках. Попри те, що був уже листопад, на незнайомцеві був тільки тонкий светр з вовни. На вулиці ще зустрічалися пішоходи, але мало хто звертав увагу на хлопця. Ще пара годин, і у чоловіка настане переохолодження. Дівчина підійшла до хлопця і спробувала його розбурхати. Він відкрив очі, але по погляду було помітно, що чоловік не усвідомлює, що з ним відбувається.

Тоня вирішила рятувати чоловіка, навіть якщо потім про це пошкодує. Вона змусила його піднятися, і з великими труднощами потягла його до себе додому. Мама, коли побачила Тоню з нетверезим хлопцем, була шокована. Вона не очікувала подібного вчинку від своєї дочки. Рано вранці хлопець прийшов до тями, і пішов ще до того, як дівчина прокинулася. Виявилося, що це не запійний алкоголік, а пристойний чоловік, який потрапив в неприємну ситуацію. Він випив в ресторані з незнайомою компанією, і раптово очі посоловіли. Чоловік не пам’ятає, як опинився на сходах біля магазину. Як з’ясувалося, його пограбували. Хлопець дуже вдячний Тоні за порятунок, але ймовірно, йому було дуже соромно за свій стан. Хлопець просив передати свої вибачення і пішов.

Через тиждень Олег чекав свою рятівницю біля під’їзду. Він подзвонив до дівчини додому, і попросив вийти на вулицю. Дівчина так поспішала, що вискочила на вулицю в домашніх тапочках. Врятований хлопець стояв біля дорогої іномарки з великим букетом. Він був одягнений в шикарний костюм, і нічого не нагадувало того хлопця, якого Антоніна знайшла на сходах. Хлопець запросив свою рятівницю в ресторан.

А через місяць зробив коханій пропозицію. Знав, що саме Тося – його доля, адже у неї таке велике щире серце. Розуміє, що якби не той вечір з друзями, то ніколи б в житті не зустрів Антоніну. Зараз вони виховують донечку та допомагають старенькій матусі. 

А ви вірите, що такі зустрічі насправді не випадкові? Ви допомагаєте людям надворі, коли бачите, що їм погано? 

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector