Невістка забрала гостинці від свекрухи і сказала, що гостей вони сьогодні не приймають

Марія не думала, що одного дня її син так зможе з нею вчинити. Вона пила чай на самотній кухні, а з очей градом бігли сльози. І це така їй віддяка за все, що вона зробила?

Жінці довелося самостійно займатися вихованням Сашка. Часи тоді були не легкі. Проте перше слово сина, впевнені кроки та щирий сміх завжди додавали їй сил. Досі вона пам’ятала, як відвела хлопчика в дитячий садочок, а потім в школу, а за нею і в армію провела. Звідти Олександр повернувся мужнім і дорослим чоловіком. Незабаром справили весілля.

Тоді й настав переломний момент, який розділив життя Марії на “до” та “після”. Після одруження син з нареченою жили окремо, а візити до матері з кожним разом ставали все рідшими. Коли жінка брала ініціативу у свої руки, то заздалегідь попереджала молодих про свій візит.

Одного ранку жінка пішла на ринок, щоб купити свіжих продуктів. Зібрала пакети зі смачними гостинцями і відправилася до сина. Думала, що влаштує йому приємний сюрприз. На порозі зустріла її невістка. Вона суворо запитала, що свекруха тут робить. Марія ніяково відповіла, що проходила повз і вирішила занести їм трохи харчів. Після цього дружина сина забрала сумку і сказала, що сьогодні вони не готові приймати непроханих гостей.

Марія бачила, що невістка негативно впливає на її сина. Олександр буквально викреслив свою матір з власного життя. А що говорите про те, що його дружина зовсім не цінувала допомогу зі сторони Марії. Їй неможливо було догодити чи дочекатися слів вдячності.

Особливо радісною новиною для Марії було народження онука, але як їй було прикро, коли бабусю не запросили додому, щоб поглянути на малюка.

Жінка хотіла побачитися з онуком і не розуміла, чому не може цього зробити. Зрештою вона наважилася зателефонувати до сина. Та на дзвінок відповіла невістка, як поставила свекруху перед фактом, що до хрестин жодних відвідувачів.

Через пів року молоді похрестили сина. Увесь цей час Марія не бачилася з немовлям. Оскільки вона з нетерпінням чекала цієї зустрічі, то заздалегідь подбала про цінні подарунки: і коляску на літо вибрала, і гроші в конверт запхала. 

Святкування проводили в ресторані. Там бабуся навіть змогла потримати онука на руках. Марія цьому дуже раділа і не тримала образи за колишню поведінку молодих. Однак наступного дня Олександр зателефонував до матері і заявив, що вона подарувала замало грошей. Мовляв, свекри поставили в конверт 10 000 гривень,  а вона лише 2 000. На кінець син сказав, що йому соромно за таку бабусю і на цьому їхнє спілкування закінчилося.

Марії сумно, що її старання ніхто не цінує. 

А що ви думаєте про поведінку молодих?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: