Якось минулого тижня мені знадобилося поїхати в супермаркет за продуктами. Він знаходиться не так далеко і я б могла піти туди пішки, але погода була зовсім не для прогулянок.
Я зайшла в автобус. Всередині були практично одні жінки, більшість з яких пенсійного віку. І куди їм всім потрібно о 10 ранку? Та ще більше дивує те, що вони переконані в тому, що їм хтось щось зобов’язаний. Коли я стикалася з такими людьми, то ввічливо відмовчувалася. Та сьогодні моє терпіння луснуло.
Річ в тому, що на черговій зупинці в автобус намагалася зайти бабуся. Вона наказовим тоном сказала мені, щоб я допомогла їй піднятися. Мене таке зухвале звернення обурило.
– Чого дивишся? Хіба я недоступно сказала, що потрібно допомогти? – продовжила стара.
У відповідь я продовжувала мовчати.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– Досить вдавати, що ти мене не чуєш! Краще подай руку! – стояла на своєму бабуся.
Та я лише відвела погляд в бік. Буквально за секунду до неї під’єдналася інша жінка:
– І вам не соромно? До вас звернулися по допомогу! – обурилася вона.
А власне чому мені має бути соромно? Я їду у своїх справах, нікого не чіпаю і нікому не заважаю, а мене хочуть присоромити за те, що я не хочу допомогти. Чому я маю нехтувати своїми бажаннями на забаганку незнайомої людини? Тим паче у мене проблеми зі спиною і зайвий раз напружуватися не можна. Чому я маю шкодити собі і погіршувати власне здоров’я через якусь наглу жінку?
Я нікому нічого не винна. Можливо, ввічливе прохання змусило б мене проявити співчуття, але в цій ситуації я зовсім не відчуваю жодної вини за свій вчинок. До речі, жоден чоловік також не проявив бажання допомогти.
А на чиєму ви боці в цій ситуації?
Розчин з дріжджів: полийте ним свої рослини і ваш урожай збільшиться!
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Я довго жила з відчуттям, що ми з чоловіком ніби б’ємося головою об стіну. Працюємо обоє багато, втомлюємося страшенно, а толку ніби й немає. Жили ми вшестеро в одній квартирі: я, чоловік, син, мої батьки і бабуся.
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
Якби не важка хвороба чоловіка, я б ніколи знову не була щасливою…
Що змусило молодого хлопця забрати жити до себе літню сусідку?
До нас приїхала моя мама з села. Тільки ми з нею зайшли в квартиру, як чоловік мені каже – нехай теща їде до своїх родичів. Я зібрала свої речі і поїхала разом з мамою
Відмовилася дати зовиці грошей на лікування дитини, вже накипіло. Вони ще колишній борг не повернули. Думає, що ми ті купюри малюємо чи що?
У Ігорка злипалися очі. На дворі стояла ніч. Тато на кухні ходив туди-сюди. Мами досі не було
Чи вмієте Ви бути поруч зі справжнім чоловіком? Стаття, яка відкриває очі!
Художник-самоучка перетворює металеве сміття в неймовірні скульптури
Чудова притча про заздрість. Прочитайте, у цих словах стільки мудрості!
Справжня любов виглядає ось так, що б там не казали
– Люди, схаменіться. Ви хочете відібрати в хлопчика ті мізерні крихти? Ваші діти набагато кращі за вас. Вони навчилися співчувати та робити добро
“Мамо, не забороняй мені плакати”. Важливе нагадування всім батькам!
Ніколи не ігноруй ці 10 важливих символів уві сні …
7 прихованих послань долі, на які варто звернути увагу кожному
Рецепт маринованих огірків та помідорів в одній банці. Скільки не заготовиш, завжди мало
Дивовижні рослини світу, про які вам не розкажуть на уроці біології
