Простий і недорогий спосіб зробити з пасхального яйця справжній шедевр

Наближаються великодні свята. Цей період, у першу чергу, асоціюється з пасхальними яйцями. У кожного є свої методи декорування писанок. Існує багато творчих технік та ідей, які перетворять звичайні яйця на витвір мистецтва. Сьогодні ми підготували для вас ще один простий спосіб з неймовірним результатом. 

Вам знадобиться:

  • зварені круто яйця зі світлою шкаралупою;
  • крохмаль (або яєчний білок і сіль);
  • вода;
  • серветки з красивим малюнком;
  • м’яка кисть.

Красиві візерунки можна знайти серед серветок для декупажу. Набір вартує своїх грошей, адже у ньому є багато різних варіантів. Серветки можна взяти як товсті, так і тонкі. Якщо вони багатошарові, то потрібно відокремити верхній шар з малюнком. 

Малюнок потрібно поділити на дрібні частини. Буде краще, якщо край залишиться нерівним, тому цей процес можна виконати руками. Перевагою декупажу є те, що грані візерунка після приклеювання будуть непомітними.

Малюнок наносимо на суху поверхню яйця, змочуючи серветку мокрим пензликом. Акуратність розпису залежить від кількості складок на поверхні. Менша кількість нерівностей виглядатиме естетичніше.

Наступний крок: клейстером закріплюємо серветки. Для цієї суміші потрібно змішати дві чайні ложки крохмалю з водою. У результаті має вийти речовина, схожа на густу сметану. Щоб вона краще розчинилася, її можна поставити на легкий вогонь. Також малюнки можна закріпити за допомогою сирого яєчного білка, збитого з дрібкою солі.

Останній етап: сушка. Сохнути яйця повинні на ситі чи іншій подібній поверхні. Важливо, щоб на мокрі писанки не потрапляв порох. 

Шкаралупа після такого розпису буде міцнішою, що також є корисним для великодніх ігор. 

Ми підготували декілька варіантів, які вийшли в результаті цього методу:

Чи подобається вам така ідея?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: