Ніхто не хворіє від холоду. Не тримайте дітей в дома!

Прогулянка з дитиною на свіжому повітрі – один з чинників правильного розвитку малюка. 

І гуляти з дитиною потрібно не тільки в теплу пору року, але і взимку – невелика мінусова температура не зробить негативного впливу на здоров’я крихітки.

Чому потрібно гуляти з дітьми взимку?

  1. В опалювальний період, в закритому приміщенні активно розмножуються патогенні мікроорганізми, які викликають масу захворювань, особливо респіраторно-вірусних.
  2. Взимку організм малечі потребує вітамін D, який допомагає утворювати сонячне проміння. Цей вітамін також відіграє важливу роль в боротьбі з інфекціями.
  3. Якщо ваша дитина звикла гуляти в будь-яку погоду, для неї в більш зрілому віці не стане проблемою вибратися на вулицю за будь-яких обставин. Адже організм таким чином загартовується та стає стійкішим до негативного середовища. 
  4. Чим би не займалися ваші діти на прогулянці, в будь-якому випадку вони рухаються набагато більше, ніж перебуваючи вдома. Для маленьких дітей дуже важлива постійна фізична активність.

Ось такий позитивний вплив на здоров’я малюка має зимова прогулянка. Але не забувайте дотримуватися певних правил:

  • З дитиною можна гуляти по годині-півтори при температурі до мінус 10-ти градусів. Однак починати треба з 20-30 хвилин, щоб дитина поступово звикала до низької температури.
  • Також слід уникнути прогулянки, якщо на вулиці негода та сильний вітер. У такому випадку ретельно провітріть дитячу кімнату.
  • Для того, щоб руки та щічки малюка не обморозилися, за 45-30 хвилин до виходу на вулицю, нанесіть на відкриті ділянки дитячий крем. 
  • Одягати малюка потрібно так, щоб на ньому було кілька шарів одягу. Після того як одягнетеся самі, можете одягати й дитину. Якщо змінити порядок, то дитина спітніє і при найменшому вітерці на вулиці легко захворіє.

Тому не ігноруйте прогулянок з дітьми в зимовий період!

Ви згідні з тим, що взимку з дитиною теж потрібно гуляти?

Uljana2
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector