Ніколи не бийте своїх дітей! Історія, яку слід прочитати усім батькам

На жаль, я стала свідком дуже жахливої події відразу після приземленням в Україні. Я літала зі  своїм чоловіком до Єгипту на відпочинок, тому у нас був досить гарний настрій, та якби ми знали, що побачимо отаке…

Ми здригнулися від дитячого візку на весь аеропорт. Це був не просто крик, а щось таке, що надзвичайно ріже вуха та душу. Я є мамою чотирьох дітей, тому мій материнський інстинкт моментально спрацював і я відчула, що щось не добре. 

Розвернули голову, а на кріслі у залі очікування маленька дівчинка благала свою маму не бити її, адже їй і так боляче від того, що вона ненароком розлила на себе гарячий напій. Молода мама, що була досить дорого та ошатно вбрана лупцювала дитину і викрикувала: “Ти свиня! Я тобі казала бути обережною! З якого місця у тебе руки ростуть, паскудо!”

На це дивилися люди, які були шоковані. Хтось знімав на відео, а хтось пробував врятувати маленьку дівчинку, зупинивши її маму. 

Нам з чоловіком стало так раптово боляче, адже ми обидвоє виросли в інтернаті і добре знаємо, що таке боятися дорослих. Ми не розуміли чим можемо допомогти крихітній дівчинці, яка просто вилила на себе окріп. Просто вдумайтеся: замість того, аби допомогти своїй дитині і врятувати її від опіків, так звана матуся почала привселюдно лупцювати свою дитину, та ще й прозивати її.

Найдивніше знаєте що? Дитина горнулася до неї, цілувала та благала, а псевдо матір просто безжально била. Вона не допускає того, що є сама винною у цій ситуації, адже поки вона гортала стрічку у соціальних мережах, крихітні рученята тримали гарячий стаканчик і хотіли просто попити.

Скільки бід можна уникнути елементарною увагою, зважаючи на те, що маленька людина ще не вміє усього того, чого продовж життя навчилися ми. Коли ми б’ємо дитину, то тим самим засаджуємо у ній страх, відчуття невпевненості та тим більше провокуємо на жорстокість.

Задумайтеся: коли ми будемо старенькими, коли наші руки будуть підводити нас і ми теж виллємо на себе окріп – хіба ми захочемо, аби нас сварили і били?

Навчіть свою дитину усього того, що вмієте самі. Згадайте себе у дитинстві, свої почуття та бажання.

Ви хотіли, аби вас били за погану оцінку? Чи мотивувало вас це на краще навчання? 

Замість того, аби виховувати дітей – виховайте спочатку себе, бо діти постійно беруть приклад зі своїх батьків.

А як ви вважаєте: можна бити дітей?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector