Ніколи не носіть ці 5 речей! Вони руйнують вашу енергетику

Невідповідний одяг може руйнувати енергетику людини. Чим це загрожує для нас?

Своєму гардеробу ми надаємо дуже великого значення. Причин для цього хоч греблю гати, адже красивий, відповідний одяг – це спосіб привернути до себе увагу і підняти власну самооцінку, продемонструвати свій достаток і проявити індивідуальність.

Цікаво було дізнатися, що одяг впливає на енергетику людини. Новий, красивий одяг зміцнює енергетичне поле і стає своєрідним оберегом від зовнішніх негативних впливів. А ось невідповідний одяг, навпаки, здатен руйнувати енергетику людини. Чим це загрожує для нас?

Руйнування біополя людини призводить до втрати життєвих сил і відсутності інтересу до життя, до депресії і апатії. Людина з такими проблемами втрачає зв’язок з космосом, внаслідок чого не чує його підказок і позбавляється удачі. Але що ще небезпечніше, у енергетично слабкої людини слабшає аура, внаслідок чого вона часто хворіє і стає вразливою для всіляких магічних впливів, включаючи порчу, приворот та прокляття.

Тому в даній статті пропонуємо дізнатися, які 5 речей ні за що не можна носити, аби вони не заподіяли вам шкоди.

1. Чужі речі

Перш за все, для цілісності власного біополя не слід носити одяг з чужого плеча. Адже відомо, що всі речі, в тому числі і елементи гардеробу, здатні «зчитувати» енергію господаря, а опинившись на іншій людині, передавати накопичену інформацію. В результаті людина, яка носить одяг з чужого плеча, може отримати від попереднього господаря його біди і проблеми, починаючи від хвороб і закінчуючи сімейними прокльонами.

Життя показує, що не варто носити одяг навіть близьких людей, наприклад, старшої сестри або батька. А вже предмети гардеробу людей, доля яких вам невідома, носити ще більш небезпечно. Саме тому різні секонд-хенди та інші заклади, де торгують поношеними речами, бажано обходити стороною. Заради свого ж блага!

2. Речі небіжчика

Будь-який медіум, екстрасенс або маг вам скаже, що одяг небіжчика потрібно неодмінно спалити! Залишати такі речі в будинку, а вже тим більше надягати їх на тіло, неймовірно небезпечно і навіть згубно! Людину, яка зважиться доношувати такий одяг, очікують всілякі негаразди. Це можуть бути невдачі в справах або втрата роботи, сварки з друзями або розлад у родині, травми, хвороби та інші неприємності, які можуть зробити життя просто нестерпним!

Окремо скажемо про фамільні коштовності, які можуть дістатися у спадок від померлих родичів. Їх можна носити, однак попередньо необхідно провести процедуру «очищення». Для цього коштовності необхідно віднести до екстрасенса, який за допомогою святої води і спеціальних ритуалів очистить їх від накопиченої негативної інформації. Після цього ви зможете без побоювань надягати дорогоцінну вінтажну річ.

3. Речі, що викликають негативні спогади

Мабуть, кожна людина може пригадати річ, яка викликає у неї не найприємніші емоції. Можливо, ви носили її в день розставання з коханою людиною, можливо, на ній залишилися сліди крові від якогось конфлікту або вона нагадує вам про раптову смерть друга. Будь-яку річ, яка викликає у вас сумні або негативні спогади, слід викинути, щоб надалі вона не потрапляла вам на очі.

Крім того, залишаючи за спиною своє минуле, спалюйте мости. Це стосується багатьох речей, не тільки гардеробу. Викидайте старі речі, залишайте позаду страхи і розчарування, щоб зі сміливістю і надією рухатися вперед, до своєї мрії.

4. Непридатні за розміром речі

Даний пункт, перш за все, стосується взуття. Як часто ми надягаємо туфлі старшого брата або кросівки друга, і носимо їх, не звертаючи уваги на те, що вони не вашого розміру. Адже прислухавшись до китайських мудреців, ви зрозумієте, що наше здоров’я починається зі стоп. І від зручності взуття, в якому ви ходите по цій землі, залежить ваше самопочуття та довголіття!

Значення має буквально все. Якщо це взуття, то звертати увагу потрібно на розмір, колодку, висоту підборів, а також ширину взуття. Одяг теж повинен бути за розміром: не коротким, з нормальною довжиною рукава, не стискати рухів і не висіти як балахон. Невідповідний одяг, навіть дуже красивий і стильний, буде приносити вам дискомфорт і страждання, а значить, стане руйнувати ваше біополе.

5. Одяг невідповідного кольору

Кожен колір несе в собі певну енергетику, якою волею неволею починає наповнювати людину. Так, наприклад, одяг червоних відтінків символізує сексуальність, емоційність і успіх, сині кольори стимулюють розумову активність і сприяють залученню грошей, а жовтий є кольором пізнання і залучення уваги до себе. Позитив несе і одяг білого кольору. Він залучає удачу в справах і робить людину більш успішною.

Водночас чорний і сірий одяг додає людині рішучості і твердості характеру, але робить її депресивною і закритою. В цьому плані езотерики не радять тримати в своєму гардеробі одяг одного кольору. Гардероб повинен бути різноманітним, без переваги в ту чи іншу сторону. Такий баланс дозволить вам відчути внутрішню гармонію і відчувати себе чудово в будь-якій ситуації.

А ви вірите у ці правила?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector