Ось чому споріднена душа – це насправді дзеркало вашої душі

Це не та людина, яка принесе вам мир, пожертвувавши своїм власним світлом. Але вона допоможе вам знайти світло всередині себе, навіть якщо це виявиться важким уроком…

Чому ваша споріднена душа насправді є віддзеркаленням вашої власної душі?

Хто ця людина, яка володіє спорідненою вам душею? Він може бути вашим другом, членом сім’ї або партнером. І його головна роль у вашому житті полягає в тому, щоб бути дзеркалом, а не клеєм.

Пам’ятаю, як в юності володіла вельми помилковими романтичними уявленнями про те, що таке «споріднена душа».

Вважається, що споріднена душа – це щось на кшталт ідеального партнера у відносинах, зустріти якого мріють усі. Але справжня споріднена душа є дзеркалом вашої душі. Людиною, яка показує вам все, що стримує вас. Людиною, яка акцентує увагу на тих речах, які вам варто поміняти, щоб ви могли змінити своє життя, – Елізабет Гілберт.

Вам здається, що одного разу ви зустрінете чоловіка або жінку своєї мрії, які зцілять всі ваші покалічені частини, тим самим знову дозволивши вам стати самим собою. Це абсолютно невірне розуміння спорідненої душі.

Якщо ви вірите в те, що десь ходить якась особлива людина, яка своєю появою поверне вас самому собі, значить, ви ставитеся до себе як до неповноцінної особистості, якій для почуття повноти потрібен хтось ще.

Якщо ми вважаємо себе лише половинками, які стануть одним цілим лише в далекому майбутньому, ми будемо шукати людину, яка також вважає себе неповноцінною половинкою. Але навіщо вам це потрібно?

Ви повинні бачити світло не у чужому житті, а у своєму власному. Таким способом ваше вище «я» привертає вашу увагу.

«Зараз так темно, що ти навіть не бачиш проблиску світла. Це тому, що світло виходить з тебе. Ти не бачиш його, зате його можуть бачити всі інші» , – Ланг Лів.

Кожна людина складається як зі світлих, так і темних сторін, жодна з яких не домінує в ньому повністю. Швидше, людина являє собою комбінацію цих двох начал. З цієї причини нам неминуче доводиться переживати такі моменти, коли наш внутрішній світ повністю поглинається темрявою.

Споріднена душа – це не та людина, яка принесе вам мир, пожертвувавши своїм власним світлом. Вона допоможе вам знайти світло всередині себе, навіть якщо це виявиться важким уроком … і в цьому немає нічого страшного.

У житті ми зустрінемо людей, завдяки яким ми почнемо збирати уламки, не боячись порізів. Вони навчать нас приймати і любити себе такими, якими ми є.

А ви зустрічали споріднену душу?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector