Нова дружина швидко відучила мого колишнього чоловіка розпускати руки

Ми познайомились на молодіжній типовій вечірці. Сподобались один одному і почали зустрічатись, згодом і одружились. Його мама подарувала нам квартиру, в ній ми і жили.

За всі свої гроші я купила меблі в ту квартиру, бо думала, що житиму там все життя. Але сталось по-іншому. Він жорстока людина взагалі. Принижував мене і навіть інколи бив. Я говорила про це його мамі, але та ніяким чином не впливала на Максима, навпаки — на сімейних вечерях часто принижувала мене і розказувала, що я нікудишня господиня, усе роблю не так. Хоча я робила навіть більше, ніж могла, в квартирі завжди було чисто, свіжі страви і напрасовані сорочки. Ми приходили додому і там вже він починав мене ображати. Виганяв мене, бо я така-сяка була йому.

Якось моєму терпінню прийшов кінець. Поки його не було вдома, я забрала меблі, які купляла, свої речі і поїхала геть. Тож прийшовши, він побачив лише свої розкидані речі (меблі, які ми купували разом, я не чіпала, забрала лише ті, що купляла сама). Як думаєте, що він зробив найперше? Подзвонив матусі. Та неодмінно прибігла і почала розказувати про те, яка я невдячна і погана, щоб негайно меблі повернула. Я їй лише показала чеки, що за меблі платила сама. Вона мовчки пішла.

Максим не раз дзвонив і вибачався, але я не зважала. Такого я більше терпіти не збираюсь. Через суд нас розлучили. Минуло з того часу 2 роки, зараз я вагітна від коханого Артема і в нас все чудово.

Колишній одружився вдруге і почав свою пісню знову. Але коли він вперше вдарив свою нову жінку, та взяла сковорідку і дала йому по голові так, що він не при тямі аж був. Після того він боїться навіть слово зайве при ній сказати, на це дуже весело дивитись. Та й свекруху якось їй вдалось на місце поставити. Словом, не забувайте, що за все в житті треба платити і ви точно опинитесь колись на місці того, кого ображали.

Як ви вважаєте, чи потрібно давати чоловікові другий шанс після такого?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector