ОБЕРИ карту і дізнайся, чим завершиться справа! Знамените ворожіння!

Це знамените ворожіння допоможе вам дізнатися результат будь-якої справи і покаже ситуацію в новому світлі.

Ніколи особливо не вірила в карткові ворожіння, але вирішила зробити, бо є одна ситуація, яка дуже сильно мене турбує. Минуло 2 тижні і все зійшлося з ворожінням… Це якесь чудо!

Це знамените ворожіння допоможе вам дізнатися результат будь-якої справи і покаже ситуацію в новому світлі.

Все, що вам потрібно зробити – це розслабитися і вибрати карту, яка вам подобається! Головне при цьому  подумки уявити свою ситуацію.

Отже, ось ці карти! Можна гадати не більше трьох разів на день!

1. Символізує сильну людину, організацію. Також символ будь-якої влади. Вирішення проблеми найбільше залежить від цього.

2. Неочікуваний помічник, сліпа довіра ситуації. Все, що вам потрібно — це довіритися подіям, що відбуваються, допомога прийде звідки не чекали.

3. Вам не варто переживати, все йде своєю чергою і події, що відбуваються, просто ланка в ланцюжку інших важливих подій. Трохи почекайте і все проясниться.

4. Вас супроводжує удача!

5. Доброму вирішенню ситуації заважають ваші страхи і невпевненість. Довіртеся своєму серцю. Є якась нехороша людина в вашому оточенні, незабаром вона проявить себе.

6. Вам доведеться пройти через деякі труднощі, щоб ситуація вирішилась. Хтось змагається з вами, намагаючись зайняти своє місце. Не здавайтесь! Зараз необхідна ваша завзятість.

7. Хтось розпускає нехороші плітки про вас. Не звертайте уваги, займайтеся своєю справою і все буде добре. Дозвольте людям бути такими, якими вони є.

8. Вирішення прийде скоро і принесе полегшення. Ситуація скоро сприятливо завершиться.

Яку б карту ви не вибрали, пам’ятайте про вдячність за все, що відбувається з вами!

То яку карту обрали ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector