Знаки Зодіаку, у яких важка доля

Яким же знакам Зодіаку дісталася найважча доля, і хто з них частіше за інших сперечається зі злочинницею-долею, намагаючись довести своє право на щастя?

Доля випробовує на міцність абсолютно всіх. Але якщо у одних вона ділить життя на чорно-білі смуги, чергуючи злети і падіння, то у інших життєва дорога – суцільна чорна смуга перешкод без права перепочинку. Проблеми у таких людей розмножуються, як гриби після дощу, а випробування ростуть в геометричній прогресії.

Яким же знакам зодіаку дісталася найважча доля, і хто з них частіше за інших сперечається зі злочинницею-долею, намагаючись довести своє право на щастя?

Овни

Головна проблема, що ускладнює життя всім Овнам – це їхня категоричність на тлі схильності до перебільшення. Вони здатні роздувати незначні проблеми до вселенських масштабів, за якими не видно, де, що вирішення лежать на поверхні. Таке ставлення до життя накочує біди сніговою кулею. Близькі та родичі не відразу поспішають на виручку Овнам, оскільки не раз стикалися з їхньою неконтрольованою агресією, яка доходить буквально до садизму.

Овни і самі страждають від свого руйнівного шаленства, що кидає їх в крайнощі – від гіпервідповідальності до самозречення. Вони не терплять, коли їм суперечать, рідко визнають свою неправоту і постійно прагнуть до самоствердження. Щоб налагодити «стосунки» зі своєю долею Овнам доведеться навчитися терпінню. Контроль власних емоцій і вчинків, вміння поступатися і вирішувати проблеми «холодною» головою значно спростять життя Овнам.

Близнюки

У Близнюків є дві серйозні перешкоди на шляху до щасливого життя – мінливість і схильність до фаталізму. Їхній настрій непідвладний логіці і закономірності, тому не всі хочуть мати з ними справу, побоюючись бути обдуреними. Близнюки роблять це не зі зла. Просто в якийсь момент вони в силу тільки їм зрозумілим обставинам змінюють своє рішення. Зазнаючи в результаті невдачі, вони не шукають корінь проблем в собі. Їм більше подобається думати, що так зірки зійшлися, і в усьому винна їхня нещаслива частина.

Не сприяє успіху Близнюків і властивий їм егоцентризм. Світ, на їхню думку, має крутитися тільки навколо них. А якщо комусь від цього погано – що ж, це виключно їхні проблеми. Доля, як правило, відвертається від подібних задавак спиною, і, щоб побачити її обличчя, Близнюкам доведеться вчитися брати відповідальність за своє життя у власні руки.

Раки

Щастю Раков заважає зайва обережність і схильність до бездіяльної мрійливості. Раки мають безліч позитивних якостей і багаті життєвим досвідом, проте найчастіше цей багаж вони використовують не для розвитку і досягнення жаданих висот, а для кращого маскування від небезпек у власній «мушлі». Доля ж балує тих, хто безстрашно рухається до своєї мети і не боїться створених фантомів. Схильність Раков до глибокого песимістичним аналізу і ті самі «один крок вперед і два назад» завжди будуть тримати їх на задвірках життя.

Щоб стати улюбленцем долі Ракам доведеться скористатися приказкою, згідно з якою думати має  кінь – у нього голова більша. Представникам знака варто впевненіше намічати цілі, активніше діяти і йти вперед, не оглядаючись на затишний і безпечний «панцир». Він, звичайно, захищає, але не тільки від проблем, а й від самого життя.

Терези

Ваги все життя борються зі спокусою здаватися, а не бути. Вони дуже залежні від думки інших, тому зроблять все і підуть на будь-який обман, щоб заслужити похвалу, схвалення, захоплення і заохочення. Будучи в постійній готовності виправдовувати покладені очікування, Ваги втрачають занадто багато творчої енергії, тому не здатні продукувати власні ідеї. Їм під силу лише втілювати і розвивати чужі задуми і проєкти.

Терезам складно впоратися з безліччю вирощених комплексів, наслідком яких стає незнищенне почуття провини, невміння відмовляти, недолік обов’язковості і нестійка воля. З таким набором складних якостей їм не вдається зловити хвилю удачі. Заслужити щастя у долі Терезам допоможе відмова від безлічі точок зору, вироблення власної думки і вміння нею користуватися для прийняття життєво важливих рішень.

Скорпіони

Свою долю Скорпіони роблять самі. Однак, не будучи шанувальниками легких шляхів, вони часто свідомо напрошуються на неприємності, оскільки щиро вважають, що щастя легким не буває. Скорпіони мають велику схильність до бід і дивовижну здатність воскресати з попелу. Тільки завдяки такій волі до життя доля вважає їх гідними суперниками. Однак від цього життя стає тільки войовничим, але й складнішим.

Скорпіони не звикли прогинатися, навіть якщо цього вимагає сама доля – їхня упертість непохитна. До того ж вони індивідуалісти, не терплять підвалини і думку натовпу. Невміння прогинатися під мінливий світ і є їхньою головною проблемою. Звичайно, часто цілеспрямованість і завзятість бика прокладають Скорпіонам шлях до перемоги, але часто доля без бою здає свої позиції тим, хто вміє вчасно поступатися і погоджуватися на розумний компроміс.

Риби

Корінь зла всіх Риб – метання між крайнощами. Одні з них схильні до меланхолії і уразливості від будь-яких проявів життя (як позитивних, так і негативних). Інші ж, навпаки, маючи нервову енергетичну натуру, живуть в постійному напруженому виснажливому бігу. Безперервна боротьба з випробуваннями долі часто призводить їх до морального і фізичного виснаження. Вони віддають всі сили, доводячи, своє право на щастя, і часто стають заручниками власного переконання, що чим більше будуть віддавати, тим більше заслужать у долі щастя. Тому, коли проблеми шикуються до них в чергу, вони щиро не розуміють, за що!

Звикаючи до потоку бід, Риби здатні бачити рок в будь-якій непередбаченій ситуації і впадати в паніку від всякої нісенітниці. Щоб доля перестала бути для Риб роком, їм варто звернутися всередину свого «Я», навчитися більше розуміти свою душу і перестати бути жертвами власного приниження.

А ви є в цьому списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector