Очищуємо розум і тіло від сміття – 7 правил чистоти

Для того, аби наше життя було гармонійним та щасливим, ми завжди повинні слідкувати за чистотою нашої душі та ментального стану. Сьогодні, ми поділимося з вами декількома секретами духовної чистоти, якими користувалися ще наші предки.

 

Чистота думок

Ви повинні думати лише про добрі та світлі речі. Не варто довго тримати образ, або постійно прокручувати у себе в голові неприємні спогади. Відпустіть минуле та налаштуйте себе на позитивний лад. Тоді у ваше життя прийде гармонія та мир.

Чистота душі та серця

Так, всі ми неідеальні та можемо припускатися багатьох помилок, але варто працювати над собою, виправляти помилки, відновлювати сумління та рухатися далі. Живіть у мирі із собою та вдосконалюйтеся щодня.

Чистота одежі та тіла

Здавалося б, говоримо про ментальний стан, то до чого ж тут чистота тіла та одежі? Насправді, вже давно відомо про цілющі та очисні властивості води. Вона може змити не лише бруд, а й негативну енергію, тому не нехтуйте цим правилом.

Чистота очей

Не варто займати свої очі проявами жорстокості та зла. Якщо таке відбувається поруч, просто йдіть. Ми сприймаємо світ за допомогою відчуттів, а потім на їх основі будуємо своє світосприйняття. Воно має бути позитивним, тому варто звертати більше уваги саме на красу, якої на нашій планеті набагато більше.

Чистота рота

Зважуйте усе, що маєте сказати. Насправді, всі наші слова матеріалізуються, тому не варто говорити все, що спаде на думку. Не осуджуйте людей та не лайтеся, адже це притягує у ваше життя негативну енергетику. 

Чистота вух

Негатив намагаються залити нам у вуха з різноманітних джерел. Це впливає на наше мислення. Якщо хочете жити щасливо та гармонійно, важливо слухати лише позитивну інформацію та новини.

Чистота рук

Не варто забирати речі у інших людей, аби відчути щастя. Ви будете дійсно щасливою людиною лише тоді, коли самостійно пройдете увесь шлях до бажаних речей. Тоді вони будуть належати лише вам.

Які ще правила варто додати до цього списку?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector