Очистити конфорки — легко: сьогодні ми поділимося засобами, які допоможуть очистити та позбутися неприємностей

Найбрудніше місце на кухні, зазвичай, газова або електрична плитка. Оскільки, в процесі приготування їжі не завжди можна попередити збіг чи википання їжі. А цей бруд дуже важко прибрати, бо потрібно прикласти чимало зусиль. Але не завжди господині приділяють увагу саме конфоркам, які також забруднюються. Від їхньої чистоти залежить рівномірне розподілення газу, ще може виділятися неприємний запах від старого жиру. Саме тому, сьогодні ми поділимося засобами, які допоможуть очистити та позбутися неприємностей.

Засоби для очищення

Побутова хімія для плити

Зараз життя домогосподарки полегшують засоби побутової хімії. Дотримуйтесь умов використання — буде кращий результат і збережете сили.

Для очищення конфорок також добре підійдуть засоби для миття посуду. У теплу воду додайте мийний засіб та занурте на 15 хв конфорки. Після, протріть на сухо рушником, який не залишає ворсу.

Сода 

 Якщо ви не є прихильником побутової хімії, то пропонуємо звичайну харчову соду. Соду змішайте з невеликою кількістю води, до утворення каші. Нанесіть соду на забруднення і зубною щіткою очистіть бруд.

Оцет

 Аби боротися з брудом оцтом, потрібно на 30 хв замочити конфорки в 1 л окропу і 250 мл оцту. Після помийте пальники та витріть насухо.

Нашатир

Розчин аміаку нанесіть та залиште на 20-30 хв на горілках. Обов’язково змийте та протріть сухою ганчіркою.

Лимонна кислота

 Пальники на 15 хвилин залиште в розчині з 1 столової ложки лимонної кислоти та 1 склянці води кімнатної температури.

Завдяки цим засобам легко можна впоратися із забрудненнями не тільки поверхні плити, але й і конфорок. Головне, що багато які з засобів є у домі кожної господині та зовсім не дорогі. Надіємося, ця інформація стала вам у пригоді та полегшила життя.

А ви надаєте прибиранню побутовою хімією чи більш натуральними засобами?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: