– Олексію, мені терміново потрібна твоя допомога! Ти можеш одружитися зі мною, тільки якомога швидше?

– Олексію, мені терміново потрібна твоя допомога! Ти можеш одружитися зі мною, тільки якомога швидше? – промовила Наталя в трубку.

Олексій був, м’яко кажучи, здивований, але Наталя одразу все пояснила.

Вона побудувала непогану кар’єру в великій фірмі. Попри те, що їй вже йде четвертий десяток, вона жодного разу не була заміжня. При цьому у неї немає проблем із зовнішністю: вона досить приваблива і не дурна леді, однак у неї є один істотний мінус – поводиться занадто скромно, як звичайна сіра мишка.

Колеги Наталі всі були сімейними жінками, тому дівчина часто ловила на собі жалісливі погляди. Але точкою кипіння стала фраза, вимовлена ​​однією симпатичною колегою Олесею:

– Потрібно бути стильною, одягни спідницю, зроби макіяж, тебе відразу мужики помітять! А то ходиш ні те, ні се.

Наталя визирнула з-за монітора комп’ютера і відповіла:

– А мені не потрібен такий чоловік, який буде цінувати мене за мої ноги!

– Дивна ти, ти думаєш чоловіки цінують нас за щось ще? – запитала Олеся.

Наталя досить болісно ставилася до цих глузувань, і навіть іноді плакала з цього приводу.

Одного разу, коли Наталя йшла з роботи, вона випадково почула, як в сусідньому відділі дівчата пліткували про неї, називали старою дівою.

І тут в Наталі щось перевернулося – стара діва, це вже вирок. Потрібно терміново за себе взятися!

Наталя завжди хотіла мати велику сім’ю. І як радять психологи, вона часто візуалізувала свого майбутнього чоловіка – худорлявий блондин, досить інтелігентний і обов’язково повинен носити окуляри. Чому окуляри? Цього Наталя і сама не знала, але була чітко впевнена в тому, що її принц повинен виглядати саме так.

Як тільки Наталя досягла повноліття її матір старалася видати її заміж, для цього вона знайомила дочку з різними чоловіками, синами подруг і іншими знайомими. Але не склалося. А зараз, коли вона вже доросла, і цілком зріла жінка вона кинула цю справу. Одного разу, в пориві ентузіазму вона зареєструвалася на одному з сайтів знайомств. Деякий час листувалася з потенційним нареченим, і навіть сходила на побачення.

Однак після зустрічі стало ясно, що з цієї затії нічого доброго не вийде. Він виявився банальним придурком. Наталя ретельно збиралася на побачення: зробила вечірній макіяж, красиво уклала волосся, і з’явилася в кафе запізнившись, як і годиться жінці, рівно на 15 хвилин. Але на місці принца, якого малювала її уява, до неї підійшов якийсь п’яний мужик і поцікавився скільки вона бере за інтимні послуги. Наталя в сльозах втекла з цього закладу і більше ніколи не заходила на сайт знайомств.

Олексій з Наталею дружили досить давно, і він був в курсі її проблем в особистому житті. Нерідко радив, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Підтримував її банальними порадами типу «все налагодиться», і що головне полюбити себе. Коротше кажучи нічого нового вона не почула.

Одного разу на корпоративі одна співробітниця напідпитку підійшла до Наталії і сказала їй на вушко:

– Уявляєш, начальник подарував мені квіти! Бідолаха, напевно тобі ніколи не дарували букетів. Ось, візьми мій! Мені не шкода!

І тут Наталя сама цього не чекаючи, раптово сказала:

– З чого ти взяла? Взагалі-то, у мене скоро весілля.

Колега втупилася на Наталю, але та лише посміхнулася, попрощалася і залишила захід.

Звичайно, Наталя трохи перепила, і можливо тому зморозила таку дурість, але що робити тепер? Залишається тільки одне – якомога швидше знайти того, хто погодиться з нею одружитися. Адже в іншому випадку, вона зганьбиться на всю компанію!

Саме тому вона зателефонувала Олексію з таким дивним проханням. Чоловік був розлучений, але періодично у нього з’являлися дівчата.

– Наталочка, не можу я так! До того ж, з Ольгою, останньою моєю коханою, у мене ніби як серйозно, мені здається вона не оцінить такий вчинок. Ти тільки не ображайся, добре?

Чоловік навіть зробив спроби познайомити Наталю з кимось зі своїх неодружених друзів, попередньо озвучивши мету знайомства (весілля). Не дивно, що ніхто не погодився на цю авантюру.

А на роботі як на зло, колеги щодня просили показати майбутнього чоловіка. Постійно курсували за спиною, намагаючись розвідати через плече її сторінку в соціальних мережах з фотографіями обранця. Наталя як могла уникала неприємної розмови, пояснювала, що наречений не зареєстрований в соціальних мережах. Тоді жінки почали вимагати щоб вона показала хоча б фотографії на телефоні.

Наталя зрозуміла, що її затиснули в кут. Виходів із ситуації було тільки два: або звільнятися, або насправді знайти нареченого. До того ж її дуже напружувала необхідність здаватися щасливою нареченою в робочий час, це її настільки втомлює, що ночами вона гірко плакала в подушку.

Вона все-таки не витримала, і написала заяву на звільнення. Вийшовши з офісу вона зупинилася на парковці, щоб допити каву з одноразового стаканчика, але в цей момент на неї ледь не наїхала машина. Дівчині машина здалася знайомою, вона тут часто паркувалася.

– Ви хоч дивитеся куди їдете? – обурюючись запитала Наталя.

Водієві теж не сподобалася ця ситуація і він вийшов з машини розбиратися. Але Наталя перебувала в такому розпачі, що здавалося, ніби втрачати вже немає чого і не стримавшись, вона виплеснула кави в обличчя чоловікові. Той замахнувся для того щоб вліпити нахабі ляпас, але перехожі йому завадили.

А на наступний день, підходячи до офісу через парковку, на місці звичної машини стояв молодий симпатичний чоловік з букетом квітів.

– Це ви Наталя? Вас вчора мало не задавив мій водій, давно намагався його звільнити, нарешті знайшовся привід. Тому в знак подяки прийміть мої квіти і запрошення в кафе.

Наталя розгубилася, але потім згадала про те, що їй терміново потрібен наречений і прийняла запрошення.

Через місяць пара одружилася, і Наталя нарешті знайшла своє щастя.

А ви вірите в такі щасливі збіги в житті?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector