– Онук нехай залишається, а ти забирайся! – сказала свекруха

Іринка з сином Андрієм вийшли з автобуса на зупинці та попрямували у сторону села. Дуже хвилювалася, адже у думках було тільки одне – як відреагують на її такий неочікуваний приїзд батьки колишнього чоловіка? Вони вже давно не бачилися. Можливо, що свекри щедро приймуть їх  в домі, або ж навпаки – навіть на поріг не пустять? Якби не хлопчик, то жінка б давно втекла. Але тепер не було дороги назад. 

Колись в Ірини зі свекрухою були чудові відносини. Тоді Галина Павлівна запросила їх до себе у гості, щоб познайомитися. Наготувала стільки смачних страв, що ніжки у стола аж прогиналися! Сама Іра жила не багато, її батьки часто випивали. А тут її так щедро та тепло прийняли, що вона воліла б тут залишитися назавжди. 

У 16 років Іра вирішила втекти з дому. Мала у кишені хіба гроші на автобус до міста. Але не хотіла повертатися до матері, яка часто її била та батька, який крім випивки нічого не хотів. Влаштувалася на роботу у невеличкий магазин біля вокзалу, часто працювала у дві зміни, щоб назбирати грошей на квартиру. Тоді вона спала на лавочках біля станції або ж прямо на роботі. Одного дня директор попросив поїхати до свого знайомого та взяти деякі важливі документи. Тоді їй двері до кабінету відчинив Олег – красивий, мужній та високий чоловік. Виявилося, що то був син того друга. Хлопець пригостив дівчину кавою та був ввічливим у розмові. Потім він почав приїздити до дівчини на роботу, запрошував на прогулянки та у дорогі ресторани. А коли дізнався, що вона не має де жити – запропонував переїхати до нього. Ось так у них почалися стосунки. 

А згодом Олег зробив Ірині пропозицію руки та серця, познайомив зі своїми батьками та вони почали готуватися до весілля. Тоді чоловік одразу попросив Іру забути про роботу, мовляв, не хоче, щоб кохана дружина працювала. А потім народився син Андрійко. Ось так дівчина зі звичайної Попелюшки перетворилася у принцесу. Але, на жаль, кожна казка рано чи пізно закінчується.

Оскільки Олег працював на свого батька, то часто їздив у відрядження закордон, пізно повертатися з офісу додому, навіть у вихідні та свята проводив конференції з клієнтами, а на жінку з сином майже ніколи не було часу. Іринка часто жалілася, що їй не вистачає уваги чоловіка та просила хоча б у неділю побути вдома 

– Ти думаєш, що гроші з неба падають просто так? У мене нема на різні дурниці часу, робота чекає!  – казав Олег та голосно грюкав дверима. А дівчина стояла у коридорі та гірко плакала. 

Та потім знайшла розраду – Ореста. Познайомилися випадково у кафе. Ось так між ними закрутився невеликий роман та поки син був у школі, а чоловік на роботі, молодий коханець часто приходив до Ірини в гості. 

Одного дня Олег раніше приїхав додому. Купив по дорозі улюблені квіти дружини та шампанське, поки син на відпочинку з бабусею, вирішив влаштувати романтичну вечерю для Іри. Та двері йому відчинив Орест. 

– А ти хто?

– А… Я вже йду, до побачення!  – сказав хлопець та вибіг з кварти, що аж забув накинути куртку. 

Тоді чоловік не хотів нічого слухати та сказав жінці збирати свої речі. Хутко склала у валізу все необхідне, забрала сина зі школи та поїхала до себе у село. Але на порозі її зустрів п’яний тато, який навіть не впізнав доньку з онуком. Кричав та проганяв з подвір’я. Добре, що тітка забрала до себе. Так Іра жила у селі майже три місяці, хоча Олег надсилав їй грошей на картку для сина. Та не мав жодного бажання з нею бачитися та говорити. 

Нещодавно у свекрухи був ювілей. Жінка гарно одяглася, зібрала сина поїхала до них у гості, хоча запрошення не отримували. 

– Ти що тут забула? Не хочу навіть тебе на порозі бачити. Андрійка мені залиши, а сама йди геть! Інакше зараз викличу поліцію! – кричала свекруха. 

Дівчина залишила сина, щоб той побув на святі з родичами, а сама переночувала у готелі. Хотіла поговорити з Олегом, але той навіть не дивився на неї. Швидко сів у машину та поїхав геть.

А ви б змогли пробачити зраду, коли людина кається у такому вчинку? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector