Закон притягнення: три найважливіших «ніколи»

У житті панує один головний закон, який говорить: людина притягує до себе те, про що думає. 

Якщо людина негативно налаштована і постійно скаржиться на своє життя, то Всесвіт лише продовжує підтверджувати подібну установку. Однак якщо ви хочете розірвати цей круг, то повинні діяти особливим чином. 

Щасливі люди притягують до себе любов інших людей

Щастя не залежить від зовнішніх чинників. Воно йде зсередини нас. Ми самі обираємо те, як сприймати і реагувати на навколишній світ. Хтось радіє кожній можливості і пишається навіть маленькими успіхами, що перетворює його реальність на суцільний позитив. 

Ви ніколи не повинні:

1. Плекати у своїй душі образи. Адже вони перешкоджають вашому щастю.

2. З самого початку сумніватися у власних силах і можливостях. Адже успіх неможливий без віри.

3. Націлено шукати своє кохання. Адже воно само прийде у потрібний момент.

Щасливі люди живуть довше і рідше хворіють

Фізичне та ментальне здоров’я взаємопов’язані. Ваш нестабільний внутрішній стан провокує різноманітні захворювання в організмі. А бажання жити інколи є визначним чинником під час процесу зцілення. Важливо мати правильні думки та силу духу. 

Ви ніколи не повинні:

1. Скаржитися на свої недуги. Цю тему варто обговорювати лише з лікарем. Адже в іншому разі ви самі притягуєте до себе хвороби. 

2. Ставити собі діагнози. Адже ви знову ж таки змушуєте стати їх реальністю.

3. Приєднуватися до негативних спільнот. Адже будь-які емоції зі знаком “-” руйнують міцність організму.  Забезпечте собі душевний спокій та гармонію. 

Не гроші приносять щастя, а щастя гроші

Люди помилково вважають, що зможуть стати щасливими тоді, коли отримають потрібну для цього суму грошей. Однак це помилкове твердження. Згідно з законом притягання спочатку потрібно стати щасливим, щоб привернути у своє життя всі інші блага. Розшифрувати таку закономірність легко: щастя робить людину більш продуктивною, впевненою в собі і змотивованою, що впливає на її успіхи в кар’єрі. 

Ви ніколи не повинні:

1. Казати “ніколи”. Адже ви притягуєте те, про що говорите. Позбудьтеся фраз, типу “я ніколи не досягну успіху”, “я ніколи не виплачу борги”.

2. Відкладати гроші “на чорний день”. Адже ви програмуєте негативні установки. Змініть ціль на “приємні сюрпризи”.

3. Докоряти собі за спонтанні покупки. Адже вони принесли вам певну радість і задоволення, в яких і полягає сенс нашого життя. Для чого ще ви заробляєте ці гроші, якщо не для задоволення своїх потреб?

Які “ніколи” є у вашому житті?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector