Павло дуже тужив. Чоловік не міг повірити, що це трапилося з його родиною та що тепер він батько-одинак

Навпроти мого будинку живе хороший чоловік – звати Павло. Чудовий господар, майстер на всі руки, 12 років прожив у шлюбі зі своєю дружиною Анною. У них було двоє синів. Звісно, що мали город та домашніх тварин, та здавалося, що грошей все одно не вистачає. Тому жінка вирішила поїхати закордон на роботу. 

Павло залишися у будинку за господаря, адже хіба Аня зможе самостійно робити всю ту важку роботу? Часто до нього приходила мама Орися Миколаївна, допомагала з хлопчиками чи на кухні поралася й щось смачненьке їм готувала. А потім взагалі вирішила переїхати до сина. Та інколи її опіка могла перерости у повний контроль.

Жінка не поспішала приїздити додому, рідко телефонувала до Павла. А потім взагалі повідомила, що не збирається повертатися та знайшла нового багатого чоловіка. Тоді він не міг витримати такого удару від коханої дружини. Перестав ходити на роботу, не говорив навіть з матір’ю та дітьми. Згодом, взагалі звільнився геть та весь час був вдома, але не господарював. Добре, що сини вже підросли та турбувалися про батька. Та в селі всі тільки й пліткували про те, що Павло тепер батько-одинак.

Але час – найкращий лікар. Якось познайомився з дівчиною Оленою, яка влаштувалася у магазин продавчинею. Вона нещодавно розлучилася та переїхала до своєї мами у село з маленькою донечкою Олесею. Здалося, що все в житті почало налагоджуватися, коли з’явилася Оленка. 

Павло знайшов нову роботу, згодом жінка переїхала до нього з донькою. Добре, що діти знайшли спільну мову та сини піклувалися про маленьку дівчинку. Та й Олена своєю чергою полюбила хлопців, як рідних. Але пані Орися завжди лаялася з новою невісткою. Постійно дорікала, що вона погана господиня та мати, прискіпувалася до будь-яких дрібниць вдома – то суп поганий, не правильно сапу тримає у руках та не вміє взагалі поратися біля худоби. Але Павло завжди заступався за дівчину. 

Тоді бабуся вирішила скористатися іншим методом. Маніпулювала онукам, постійно наговорювала їх проти Олени та вигадувала різні нісенітниці, мовляв, вона їх не любить та хоче здихатися! Звісно, що після того, як хлопці поверталися додому, то не слухали жінку, постійно хамили їй та сварилися. Одного дня та запропонувала діткам поїхати у парк розваг та в кіно на мультфільм. Але хлопці вперто відмовлялися, ще й пані Орися не пускала, мовляв, не довіряє їй та боїться, що та не буде за ними слідкувати у великому місті! 

Тоді жінка поїхала з донечкою удвох. Як тільки вийшли з автобуса – одразу зателефонував Павло:

– Ти чому хлопців залишила у будинку? Вони ж там самі зосталися! 

Тоді Олена вже не стала мовчати. Ввечері повернулася додому та розповіла правду:

– Твоя мама сама не хотіла пускати синів зі мною, хоча я перша запропонувала поїхати та ще довго відпрошувала їх! 

Паво зрозумів, що у цій ситуація була винна пані Орися. Вже не вперше мама до нього телефонує та розповідає такі погані речі про кохану. Спершу думав, що з часом все мине, але дарма. Тоді чоловік вирішив серйозно поговорити з нею та попередив, що навіть на поріг її не пустити, якщо почує бодай одне лихе слово про Олену. 

Нещодавно подружжя одружилося, скоро жінка має народити ще одну дівчинку. А на свекруху все одно – рано чи пізно заспокоїться та зрозуміє, що була не права. 

А що б ви зробили на місці Олени з такою нахабною свекрухою? Чи змогли б ви дати відсіч такій жінці?

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector