Помилки у стосунках, які здійснюють практично всі жінки

Запам’ятайте і виправте ситуацію!

Багато жінок стикаються з різними проблемами в стосунках. Ніхто не може побудувати ідеальні, гармонійні , оскільки ідеальних людей не існує – кожна людина по-своєму унікальна. Серед безлічі помилок, фахівці відзначають 7 основних, які здійснює практично кожна жінка.

Моралі

Найбільш поширеною помилкою є надмірна балакучість жінки. Жінці не властиво просто розповідати про причини поганого настрою, вона вдається до моралі. Жінка може почати «виносити мозок» через дрібниці під час дороги в машині, а чоловік не зможе вийти з неї. Потім пара приїжджає додому, їсть, займається sекsом, спить, а на ранок все починається заново.

Крайнощі

Друга помилка – жінки завжди впадають у крайнощі – «повна доступність», «абсолютна недоступність». Психологи відзначають два ключових моменти:

1. Якщо жінка постійно доступна для свого партнера, незважаючи на його поведінку, втрачається її цінність для партнера і себе.

2. Якщо жінка зайняла позицію жорсткого лідера, «мами», до неї зникає sекsуальний інтерес. Чоловік по-різному розцінює «маму» і «sекs». Для любові відмінно підходить «мама», для sекsа необхідно знайти іншу жінку.

Жінка має вміти комбінувати в собі «маму» і «дівчинку», щоб вийшла спокійна, збалансована, гнучка супутниця. Мама не здатна бути гнучкою, оскільки завжди чимось стурбована, вона має бути правильною. Дівчинка не здатна бути гнучкою, оскільки вона ще дурна. Жінці необхідно навчитися розуміти свої почуття, щоб відчувати спокій, радість. Їй необхідно знайти спосіб для досягнення цього стану.

Практично кожна жінка думає, що прийде чоловік і зробить все так, щоб стало добре – це помилка, оскільки любов вважається базовою потребою. Всі базові потреби необхідно реалізувати самостійно. Якщо дівчина не знає, як цього домогтися – наростає невдоволення, навіть в ситуаціях коли, здається, що і вона робить все правильно, і він. Тому більшість пар розривають стосунки.

Ви б’єте тигра «тапкою»

Жінка завжди хоче донести чоловікові думка, що він не відповідає її стандартам. Однак робить це в жорсткій формі, наприклад:

Ти лінивий!

Скільки можна?

Ти не заробляєш гроші.

Прийми нарешті рішення.

Така жорстка позиція зробить з чоловіка «кота», який відмовляється приходити до жінки. Її можна порівняти з алегорією, коли тигра щодня б’ють “тапкою” і стверджують, що він слабкий і зовсім не тигр.

Необхідно доводити свою позицію з більш м’яким підходом, щоб наділити чоловіка почуттям відповідальності за її невдоволення. Це досить важливо, оскільки кожна жінка шукає відповідальність. Чоловік досить комфортний, він вважає за краще уникати відповідальності. Йому буде набагато простіше забезпечити для жінки комфорт, ніж відчувати відповідальність за його відсутність.

Ви не розумієте, що є щастям

Багато жінок, незалежно від статусу, віку, досвіду, виховання здійснюють однакові помилки, чому? В цьому винні їхні батьки. Вони мають показати своїй доньці приклад щастя, за допомогою якого вона буде надалі формувати себе в суспільстві.

Якщо батьки просто нагороджували дочку за хороші оцінки, поведінку, вона не розуміє щастя. Надалі вона зустріне чоловіка, він здасться їй щастям, однак через кілька років спільного життя, жінка не відчує цього щастя.

Батьки мають передавати дитині поняття щастя, щоб дівчинка могла виростити і виховати в собі розуміння спокійної радості.

Відсутність виховання ласки у дитини

У ранньому віці дівчата можуть підійти до батька і проявити ласку. Якби вони демонстрували таку модель поведінки в зрілому віці, у чоловіка не залишалося б і шансів залишатися байдужим. Така модель поведінки пропадає у них з віком, коли жінка кілька разів стикається з невдалими стосунками.

Тому, вступаючи в шлюб, в якому з’являються діти, жінка перестає виховувати у дитини почуття ласки і це не правильно. Необхідно приймати почуття дитини, ніколи не говорити, що вона засмутилась, плаче через дрібниці. Співпереживайте разом з нею, кажіть, що теж плакали б на його місці. Дитині необхідно знати – з нею все добре, ви завжди надасте їй підтримку. І обов’язково вимкніть моралі! Наприклад «Я підтримаю тебе, не переживай, але я в твоєму віці …» – не можна допускати цього.

Ви не дозволяєте чоловікові говорити

Необхідно дати чоловікові можливість навчитись говорити. Чоловік вважає за краще на самоті будувати плани, не кажучи про них жінці. Але жінка хоче, щоб чоловік ділився з нею своїми думками, адже вона так відчуває його любов. Чоловік же вважає, якщо він повертається додому з роботи, вечеряє вдома, він любить жінку – але вона цього не розуміє. Жінці необхідні розмови, щоб відчувати любов, щастя. Як навчити чоловіка говорити?

Проблема в тому, що жінка складає до купи всі фрагменти, щоб побачити загальну картину, а чоловік відразу бачить її. Коли жінка робить собі зачіску, макіяж або ще щось, вона підходить до чоловіка і запитує «Тобі подобається?» – в цей момент у нього відбувається вибух. Він починає перебирати в голові варіанти відповідей, адже якщо він помилиться, почнеться скандал.

Необхідно привчити чоловіка говорити. Наприклад, якщо він просить що-небудь у жінки (зробити чай, попрасувати штани) необхідно відповідати йому: «Скажи 3 важливих для мене слова, і я відразу ж попрасую твої штани» або «П’ять ласкавих слів, і ти отримаєш найкращий чай в світі ». Доведеться деякий час вчити чоловіка, щоб в подальшому житті, він робив це самостійно.

Неусвідомлення власної привабливості

Перед виходом на вулицю жінка може годинами перебувати перед дзеркалом, щоб поліпшити своїм зовнішнім виглядом інших, але ніколи не робить це вдома, для свого чоловіка. Річ у тому, що її турбує думка громадськості. Коли чоловік поруч, їй важливіше, щоб не чоловік говорив про її красу, а хтось інший сказав чоловікові, яка вона приваблива.

Психологи вважають таку позицію абсолютно неправильною, і з нею необхідно боротися. Бути красивою – це робота жінки до кінця життя, незважаючи на вік, роботу. Ні в якому разі не можна запускати себе!

Як домогтися щастя – основні правила

Задумайтесь: «Як сьогодні зробити собі приємність?».

Проходьте за день по 4 кілометри. Не по 1 км зараз, і 500 потім, а за один вихід на вулицю.

Вода. Пийте добову норму води, щоб вимити негатив з організму.

Частіше говоріть собі «Я себе схвалюю!».

Щоб день почався добре, робіть вранці то, що приносить вам задоволення.

І головна порада – один раз в тиждень взагалі нічого не робіть. Не йдіть в спортзал, чи не готуйте, не застеляйте ліжко … Просто відпочиньте.

Запорука щастя полягає в тому, що в світі не існує гармонії, світ не відрізняється стабільністю, все може змінитися в будь-який момент. Тому необхідно сьогодні зробити максимум, адже завтра може не бути такої можливості.

А що для вас щастя?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector